Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Електронні звернення
Спеціалізована
електронна мапа
 Процедура обробки звернень
не налагоджена та
супроводжується суттєвими
матеріальними затратами та
затратами часу.
Сьогод...
Електронні звернення –
єдине веб-середовище для
зручної роботи усіх суб’єктів
виконавчої влади з
різнорідною інформацією.
...
Дані у системі
У системі передбачена робота із такими типами даних як:
Картки мешканців – повна інформація, яка потрібна д...
Вигляд інтерфейсів
Виведення міток на мапу
Вид із супутникаПошук по фільтру
Виведення інформації по мітці
Вибір таблиці дл...
Мешканці міста
Зареєструватися на сайті,
самостійно описати своє
звернення та отримати доступ до
власного кабінету
Залишит...
Мешканці міста
Суб’єкти виконавчої влади
1. Побудова ієрархічної структури користувачів будь-якої складності.
2. Розмежування прав доступ...
Для відображення на мапі усіх дитячих майданчиків по території, яка вас
цікавить, вам знадобиться не більше 10 секунд та 3...
• Адаптація та імпорт баз даних в
систему займає не більше 2
годин.
• Протягом ще 2 годин буде
проведено навчання
співробі...
Дякую за увагу!
Катерина Ющенко
Basic Group
+38.063.673.23.65
k.yushchenko@basicgroup.ua
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Система контролю звернень громадян eMap.

111 Aufrufe

Veröffentlicht am

Електронні звернення. Спеціалізована електронна мапа. Мета проекту — автоматизувати звернення від громадян, створити єдину централізовану базу, розвинути інструмент роботи із зверненнями громадян. Презентувала проект Катерина Ющенко.

Veröffentlicht in: Präsentationen & Vorträge
 • Login to see the comments

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Система контролю звернень громадян eMap.

 1. 1. Електронні звернення Спеціалізована електронна мапа
 2. 2.  Процедура обробки звернень не налагоджена та супроводжується суттєвими матеріальними затратами та затратами часу. Сьогодення  Найчастіше даний процес є неавтоматизованим та потребує залучення великої кількості людей.
 3. 3. Електронні звернення – єдине веб-середовище для зручної роботи усіх суб’єктів виконавчої влади з різнорідною інформацією. Рішення Електронні звернення– інструмент синхронної роботи з інформацією у табличній та географічній формах.
 4. 4. Дані у системі У системі передбачена робота із такими типами даних як: Картки мешканців – повна інформація, яка потрібна для повсякденної роботи з громадянами, та можливість тримати з ними зв’язок. Житлові будинки (кількість поверхів, під’їздів, квартир, мешканців та ін.). Типологія організацій різних форм власності та призначення – підприємства, компанії, навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади, пошти, банки, магазини, медичні заклади і т.д. Розробка інших баз даних (у разі необходності).
 5. 5. Вигляд інтерфейсів Виведення міток на мапу Вид із супутникаПошук по фільтру Виведення інформації по мітці Вибір таблиці для перегляду Режим перегляду «таблиця»
 6. 6. Мешканці міста Зареєструватися на сайті, самостійно описати своє звернення та отримати доступ до власного кабінету Залишити звернення звернувшись до Call-center
 7. 7. Мешканці міста
 8. 8. Суб’єкти виконавчої влади 1. Побудова ієрархічної структури користувачів будь-якої складності. 2. Розмежування прав доступу та відповідальності. 3. Автоматичне створення завдань підлеглим із термінами та контроль за їх виконанням. 4. Автоматичне створення листів-відповідей мешканцям за шаблоном. 5. Коментування завдань. 6. Формування рейтингів відповідальних за виконання звернень. .
 9. 9. Для відображення на мапі усіх дитячих майданчиків по території, яка вас цікавить, вам знадобиться не більше 10 секунд та 3 кліків: Приклад роботи 1 3 2
 10. 10. • Адаптація та імпорт баз даних в систему займає не більше 2 годин. • Протягом ще 2 годин буде проведено навчання співробітників роботі з системою. • Наступні 6 місяців ми будемо надавати вам консультації в режимі онлайн та по телефону. Впровадження
 11. 11. Дякую за увагу! Катерина Ющенко Basic Group +38.063.673.23.65 k.yushchenko@basicgroup.ua

×