Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Jõulud värvimine
Kogumise joonised mustvalgelt värvumist piltidega jõulud. Stseenid seotud pühad, mida saab
trükkida print...
lumememm
inglid
kingitus sokk ja komme riputada kamina
Christmas ball
Christmas bell
jõulupuu
pulgakommi
põhjapõder
Mickey Mouse
lumememm
jõuluvana
Jõulupärg
pakett
Jõulutäht
jõulupuu
jõuluvana
jõuluvana
ingel
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Jõulud värvimine - www.varviraamat.com

2.328 Aufrufe

Veröffentlicht am

Koostamine laadida, printida ja anda lastele. Kogumise pildid joonised must ja valge, tüüpiline jõulud pildid värvimine. tipical stseene, mis on seotud selle puhkuse, mis saab trükkidakodus printer lastele ja värvi värvi. Joonised on valmis saatma printida ja värv. Kasulik emad oma lastele või õpetajatele laste koolis.

Veröffentlicht in: Bildung
 • Als Erste(r) kommentieren

Jõulud värvimine - www.varviraamat.com

 1. 1. Jõulud värvimine Kogumise joonised mustvalgelt värvumist piltidega jõulud. Stseenid seotud pühad, mida saab trükkida printerisselapsed värvi. Joonised on valmis saatma otse printida ja värvimine käsitsi. Soovitametegevust oma lapsi on lõbus ja lõbustada neid jooniseid. Tegevus, mis aitab arendada lapse motoorseid oskusi ja koordineerimine. See on midagi, mis on haridus- ja naljakas samal ajal. Kõik pildid on võimalik trükkida must- valge printer värvimiseks paberil. Koduleht pildid: http://www.varviraamat.com/Varviraamatud-joulud/ Jõulud laste joonistused onkohandamine klassikaline värvimine raamatuid, mis on digiteeritud must-valge ja pakutakse maalida värveInternet veebis või printida kodus ja värvimine käsitsi. Hea uudis on see, et saate printida nii mitu korda kui soovid. Loodan, et need värvimine lehekülgi Jõulud aitab teie lastel ontore aeg. Seejärel saate kasutadavärvi lehti ja kasutavad neid seina kaunistamiseks teie lapsed tuba play anda uus stiil igal aastal. Õpetajate ja haridustöötajate need pildid võivad olla kasulikud, et pooled teeksid oma harjutusi. Dokument on valmis printida otse. Kustuta see esilehel ja saad andajoonised oma lastele. Olen proovinud üks iga kõige tüüpilisem jõulumotiivid nagu Santa Claus, jõulupuud, dekoratsioonid jms asju. Viidates veebilehed leiad rohkem sisu.
 2. 2. lumememm
 3. 3. inglid
 4. 4. kingitus sokk ja komme riputada kamina
 5. 5. Christmas ball
 6. 6. Christmas bell
 7. 7. jõulupuu
 8. 8. pulgakommi
 9. 9. põhjapõder
 10. 10. Mickey Mouse
 11. 11. lumememm
 12. 12. jõuluvana
 13. 13. Jõulupärg
 14. 14. pakett Jõulutäht
 15. 15. jõulupuu
 16. 16. jõuluvana
 17. 17. jõuluvana
 18. 18. ingel

×