Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Juhend lae alla ja installi ekraanisäästjad – screensavers

271 Aufrufe

Veröffentlicht am

Informatsioon sammhaaval allalaadimiseks ekraanisäästjaid alates veebilehel. Juhend samm-sammult protsessi installite neid programme Windos OS. Kuidas alla laadida ja paigaldada ekraanisäästjaid.

Veröffentlicht in: Software
  • Als Erste(r) kommentieren

Juhend lae alla ja installi ekraanisäästjad – screensavers

  1. 1. Juhend lae alla ja installi ekraanisäästjad – screensavers Selles dokumendis on sul võimalik teada saada, mida sa pead tegema, et laadida alla ja paigaldada ekraanisäästjaid, mis on kättesaadavad Internetis. Võtamenäiteks sisu, mis võib leida http://www.xn--ekraanisstjad-ifba.com/ ja nii saate nautida tasuta multimeedia toodete jaoks arvuti. Vaatame, kuidas! Et alustada, peate alustamaveebilehe üks, mis sulle meeldib, näiteks Akvaariumid, mis on kõige populaarsem http://www.xn--ekraanisstjad-ifba.com/Ekraanisaastjad-Akvaariumi-Kala/ ja valige ekraanisäästjaid, et sulle meeldib kõik saadaval. Et olla eeskujuks, kaaluda, kuidas te võtaks alla laadida ja installidascreensaver kala akvaariumis http://www.xn--ekraanisstjad-ifba.com/Ekraanisaastjad-Akvaariumi-Kala/ekraanisaastja-akvaarium.htm Kui oled sees lehekülje kohta screensaver, mida soovite alla laadida, klõpsake ” Download” nuppu.
  2. 2. Lae algab siis, kui vajutate seda ja teil salvestadafail oma arvutisse. Kui allalaadimine on lõppenud, käivitage install. Saate valida täiendavaid rakendusi sponsoritele või installimist jätkata, jättes screensaver pakkumisi, mis ilmub, ei ole vaja lastascreensaver. Viimane samm paigaldus teile võimaluse valida, kus oma screensaver on paigaldatud, kuid meie programm loobvaikimisi marsruut, kus saab automaatselt installida kõik ekraanisäästjad laadida alla. Lõpuks sa pead valimakuhu unzip ja paigaldadascreensaver. Kui sa ei hooli, meie programm teebvaikimisi marsruut. See, kui kõik teie ekraanisäästjad, mida soovite installida.
  3. 3. Lõpetamisel kogu seadme täielikult, te näete, et see avab akna seadistada ekraanisäästjat. See on Windows opsüsteemi. Näete eelvaate ja vali arvuti minutit ootama jõudeolekus aktiveerida. See on omadus, Windows ja kehtib kõigi arvutite seda operatsioonisüsteemi. Screensaver sellel veebilehel on kehtivad ainult arvuteid Windows operatsioonisüsteemi. Nagu enamik veebisaite, mida me oleme näinud.

×