Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
SOS- Kërkesë për ndihmë
I nderuem lexues i ktyne rreshtave .
Lus Allahun të të bekoj dhe nderojë që po i kushton kohë lexi...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

SOS

182 Aufrufe

Veröffentlicht am

  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

SOS

  1. 1. SOS- Kërkesë për ndihmë I nderuem lexues i ktyne rreshtave . Lus Allahun të të bekoj dhe nderojë që po i kushton kohë leximit të këtij postimi. Kërkoj ndihmën tënde nëse mundesh të më ndihmosh . Ka një kohë që po më mundon një gjë e që spo muj me i gjetë përgjigje. Me krejt qenien time jam tuj u mundue me e gjetë një pergjigje për ditën e Ringjalljes kur të dalë në Mahsher para Zotit. Qështja është se nuk kam haber se si kam me ju pergjigj Allahut subhanehu ue teala kur të më pyes për kohën e humbur në Facebook e Internet. Nuk jam tuj ba hajgare , seriozisht e kam. Nese din dikush përgjigjen me të cilën do të jet i knaqur Allahu subhanehu ue teala, Ju lutem për Allah dergomani edhe mua përgjigjen në këto adresa : tel:+386/49/154-225 Adresa e vendbanimit: Rruga Abedin Rexha (ish Rruga Besa Bese) nr.24; 12000 Fushe Kosove, Republika e Kosoves. e-mail:drinimani@gmail.com dritonnimani76@hotmail.com dritonnimani@yahoo.com Facebook:https://www.facebook.com/driton.nimani Twitter: https://twitter.com/drinimani Allahu ju shpërblefte me Xhennetet e Adnit dhe Firdevsit . Eselamun Alejkum ue rahmetullahi ue berekatuhu. Driton Gani Nimani Fushë Kosovë 28.Shkurt.2015 22:51h

×