Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

презентация 1гр.

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

презентация 1гр.

 1. 1. Комунальний заклад “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 150 Харківської міської ради” “ З родини йде життя дитини ” Автори: вихователі групи №1 Притула С.А., Рязанова Н.Л.
 2. 2. “ Правильне виховання – це наша щаслива старість, погане виховання – це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провин а перед іншими людьми, перед усією країною ” А.С.Макаренко “Краща школа життя - сім'я” С.Смайлс “Виховання дитини – це не мила забава, а справа, в яку слід вкласти зусилля безсонних ночей, капітал тяжких переживань і багато думок…” Януш Корчак
 3. 3. “ Сім’я – перша школа людських взаємин, де діти з ранніх років засвоюють систему моральних цінностей, норм поведінки, культурні традиції народу. Саме в ранньому дитинстві залежно від умов життя у дитини виховується довірливе ставлення до світу або ж постійне очікування прикростей від усього, що її оточує. Адже почуття, сформовані в дитинстві , нерідко супроводжують людину протягом усього життя…” “ Програма виховання і навчання дітей від двох до семи років ”
 4. 4. “ Виховання у дітей чуйності, людинолюбства – доброзичливого, шанобливого ставлення до людей, формування гуманних відносин між дітьми, стосунків між дітьми та дорослими – тобто гуманної свідомості та гуманної поведінки дітей ”
 5. 5. Актуальність: • - формування гуманних відносин між дітьми ;  - формування доброзичливих стосунків дітей і дорослих ;  - формування дієвих моральних почуттів, тобто моральної свідомості і моральної поведінки ;  - гуманізація відносин між членами родини та працівниками ДНЗ;
 6. 6. Донести до батьків думку, що сутність виховання полягає не в розмовах з дитиною, не у прямому впливі на неї, а в організації сім'ї, особистого та суспільного життя, в організації життя дитини, знайомство батьків з формами та методами роботи з дітьми, виховання у них педагогічної культури, поповнення багажу їх педагогічних знань та впровадження цих знань в практику.
 7. 7. Провідні функції сім’ ї
 8. 8. Засоби сімейного виховання: • вплив атмосфери сімейного життя, її трудового укладу, громадянської зрілості, культури взаємовідносин; • використання трудових традицій сім’ї; • організація життя дитини в сім’ї: режим, обов’язки, вимоги, участь дітей в домашній роботі; • організація дозвілля дітей.
 9. 9. Принципи створення батьківського авторитету: - ставлення до дітей не повинно бути авторитарним і деспотичним; - вияв батьківської любові не повинен бути надмірним, бо це тільки завдає дітям шкоди; - батьки мають бути для дітей прикладом у всьому; - до кожної дитини потрібно здійснювати індивідуальний підхід; - треба любити дітей, поважати їх гідність, бути справедливими і тактовними у стосунках з ними; - як би не були батьки завантажені, вони повинні знаходити час для сердечного спілкування з дітьми, яке не можна нічим замінити; - батькам важливо пам’ятати своє дитинство – тоді зрозумілішими будуть власні діти, те, що викликає у них повагу до дорослих.
 10. 10. Значення батьківського авторитету: Авторитет батьків визначається взаєминами між батьком і матір'ю, їхнім ставленням один до одного, вмінням користуватися батьківською владою і додержувати єдності у вимогах до дітей, громадським обличчям батьків, прагненнями, ставленням до дітей, усіх членів родини і до людей взагалі. Та й повторюють діти своїх батьків , насамперед, у меті, прагненнях та ставленні до людей .
 11. 11. Педагогічна культура батьків Індивідуалізація впливу на дитину Педагогічні знання Педагогічна компетентність Родина Зворотній зв’язок (родина -ДНЗ) Педагогічна рефлексія (виявлення помилок) Педагогічна емпатія (співчуття)
 12. 12. Творчі форми роботи з батьками ІНДИВІДУАЛЬНІ: 1.Вступне анкетування 2.Попередні візити в садок 3.Співбесіди 4.”Ваш дзвінок ” : НАОЧНІ: 1.Батьківські куточки 2.Тематичні стенди, ширми планшети 3.Дошка оголошень 4.Інформаційні листи Форми роботи з батьками в ДНЗ ГРУПОВІ: 1.Консультації 2.Практикуми. 3.Гуртки. 4.Зустріч з цікавими людьми 5.Вечори запитань і відповідей ПИСЬМОВІ: 1.Анкетування 2.Скринька пропозицій. 3.Індивідуальні зошити. 4.Запрошення 5.Родинні газети ТВОРЧІ: 1.Розваги,свята, спортивні змагання, родинні свята 2.Засідання батьківської ради 3.Робота групи батьків-порадників 4.Дні відкритих дверей 5.Тематичні зустрічі
 13. 13. Семінари-практикуми з батьками
 14. 14. “ Яка ж роль родини у вихованні дитини…?”
 15. 15. Дорослі розробили, а малята відтворили
 16. 16. Матуся вчить, якою повинна бути родина
 17. 17. Ми навчаємося разом з батьками
 18. 18. Саме у родині, закладаються ,формуються та виховуються громадянські почуття, світогляд, естетичні смаки. Саме тут, маленька людина готується до праці, до ролі батька або матері, але найголовніше, дитина вчиться доброті, вдячності, турботі, повазі та любові до людей(насамперед, до батька і матері), Батьківщині, до природи, тварин, до всього живого та оточуючого – тобто, вчиться бути високо порядною, людяною, гідною особистістю

×