Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО
ПІДГОТОВКИ ДИТИНИ
ДО ШКОЛИ
Підготовку дитини до школи рекомендується
проводити в ігровій формі.
Цінн...
1.Частіше розмовляйте у присутності дитини про
школу, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на
серйозне ставлення до навчання....
5.Привчіть дитину лягати спати та вставати у
певний час (лягати спати не пізніше дев’ятої
години вечора, вставати о сьомій...
9.Кожного вечора читайте разом з дитиною,
обговорюйте прочитане.
10.Рахуйте разом з дитиною в ігровій формі
все, що вас от...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Практичні поради щодо підготовки дитини до школи

412 Aufrufe

Veröffentlicht am

Поради для батьків

Veröffentlicht in: Bildung
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Практичні поради щодо підготовки дитини до школи

  1. 1. ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДИТИНИ ДО ШКОЛИ Підготовку дитини до школи рекомендується проводити в ігровій формі. Цінність ігор: 1. Вимагають фізичних і розумових зусиль дитини. 2.Формують характер дитини. 3.Привчають прагнути до перемоги, вміти приймати поразку.
  2. 2. 1.Частіше розмовляйте у присутності дитини про школу, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на серйозне ставлення до навчання. 2. Не приховуйте труднощів, які чекають малюка у школі, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні. 3. Частіше звертайте увагу дитини на її зовнішній вигляд, хороші вчинки. 4. Навчіть сина чи доньку найпростіших навичок самообслуговування (вмиватися, чистити зуби, одягатися, доглядати одяг, акуратно їсти).
  3. 3. 5.Привчіть дитину лягати спати та вставати у певний час (лягати спати не пізніше дев’ятої години вечора, вставати о сьомій годині ранку). 6. Заохочуйте до малювання кольоровими олівцями, письма ручкою (написання паличок, кружечків, квадратиків). 7. Прищеплюйте дитині дбайливе ставлення до книжок, олівців, зошитів. 8. Домагайтеся, щоб дитина завжди доводила до кінця розпочату роботу.
  4. 4. 9.Кожного вечора читайте разом з дитиною, обговорюйте прочитане. 10.Рахуйте разом з дитиною в ігровій формі все, що вас оточує. Ніколи не займайте позицію перевіряючого, не змушуйте дитину до роботи. Утримуйтеся від фраз типу: "Ось я зараз перевірю, чи візьмуть тебе в школу", набагато краще сказати: "Давай разом поглянемо, як ти умієш працювати".

×