Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Контури Російської політики

Мета дослідження полягає у визначенні ключових тенденцій внутрішньої та зовнішньої політики Російської Федерації, що включає в себе аналіз взаємодії основних акторів у рамках системи державної влади, стану економічних показників, соціальних процесів та дій країни на міжнародній арені.

У роботі визначено основні виклики та проблемні аспекти, вирішення яких матиме визначальне значення для російського керівництва впродовж наступних п'яти років, надано власні оцінки вірогідним сценаріям розвитку ситуації.

Головний акцент здійснено на можливих модальностях організації транзиту влади у 2024 році, у виробленні нової ідейно-політичної парадигми, стійкості економіки під дією різноманітних факторів, лінії поведінки в зовнішньополітичних відносинах та у формуванні політичного курсу на українському напрямі.

Ähnliche Hörbücher

Kostenlos mit einer 30-tägigen Testversion von Scribd

Alle anzeigen
  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

×