Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Raport WOŚP

1.224 Aufrufe

Veröffentlicht am

Raport na temat styczniowego

 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Raport WOŚP

 1. 1. Analiza.Analiza powstała w oparciu o danepochodzące z monitoringu Internetu iobejmującego treści zamieszczone wdniach od 1 stycznia do 1 lutego 2012
 2. 2. Liczba wzmianek.W ramach badania zebrano prawie30 tysięcy wzmianek i opiniiodnoszących się do WielkiejOrkiestry Świątecznej Pomocy.
 3. 3. Natężenie dyskusji w styczniu.Prawie 50% treści wygenerowanych w ramach styczniowych dyskusji na temat WOŚPpowstało w niedzielę i poniedziałek, 8-9 stycznia.
 4. 4. Typy źródeł.Najpopularniejszym typemmedium w badaniu byłFacebook. Swojąobecność mocnozaznaczyły takżeMikroblogi i Blogi.
 5. 5. Liczba wzmianek wg kategorii.
 6. 6. Najpopularniejsze słowa / zwrotyPonad 10% wzmianek o Wielkiej Orkiestrze związanych było z osobą Jurka Owsiaka.Popularnym zwrotem były także tematy powiązane z aukcjami (8%) i wolontariuszami.
 7. 7. Popularne źródła linków udostępnianych przy treściach o WośpWśród linków pojawiających się w kontekście wzmianek o WOŚP, najpopularniejszeokazały się linki z serwisu Youtube (zawierało je 6% wszystkich wzmianek).
 8. 8. Top influencerzy online.
 9. 9. Pozytywny odbiór.Przytłaczająca ilość opiniizebranych w sieci miała charakterpozytywny.
 10. 10. Badanie zrealizowane przez. +48 605 394 355 kontakt@brand24.pl

×