Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
W marketingu liczy się przemyślana koncepcja i precyzyjne wykonanie - tu nie ma mowy o
kompromisach. Odzież reklamowa i sł...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Boostup kurtki softshell

Odzież reklamowa i służbowa buduje profesjonalny wizerunek marki
wszędzie tam, gdzie wizytówką firmy staje się człowiek. Właśnie dlatego stroje z logo firmowym są takie popularne na całym świecie.

  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Boostup kurtki softshell

  1. 1. W marketingu liczy się przemyślana koncepcja i precyzyjne wykonanie - tu nie ma mowy o kompromisach. Odzież reklamowa i służbowa buduje profesjonalny wizerunek marki wszędzie tam, gdzie wizytówką firmy staje się człowiek. Właśnie dlatego stroje z logo firmy wybierają potentaci z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej i sportowej. Doceniamy niestandardowe pomysły naszych Klientów, oferując im wykonanie odzieży reklamowej na specjalne zamówienie. Dzięki indywidualnej współpracy z nami, agencje reklamowe otrzymują unikalne kurtki, kamizelki i koszulki, które zdecydowanie wyróżniają się z tłumu nie tylko firmowym logo, ale także kolorystyką i fasonem. Zaprojektowanie odzieży na specjalne zamówienie mogą Państwo powierzyć projektantom www.boostup.pl . Początkiem naszej współpracy jest zawsze dokładna analiza oczekiwań Klienta. Dobre zrozumienie wymagań na tym etapie to gwarancja, że efekt końcowy spełni Państwa oczekiwania, a realizacja zlecenia przebiegnie gładko i bez żadnych zakłóceń. Dbamy o najwyższą jakość wykonania zamówienia, a także o optymalne warunki współpracy. Z tego względu możemy dostosować projekt do wymagań budżetowych Państwa firmy. W biznesie liczy się czas, dlatego oczekiwanie na realizację zlecenia skróciliśmy do 90 dni. Minimalne zamówienie wynosi 300 sztuk odzieży a terminy realizacji zaczynają się od 90 dni. Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas realizacji na www.boostup.pl – mamy nadzieję, że okażą się one dla Państwa inspirujące. Zapytania ofertowe prosimy kierować za pomocą strony www.boostup.pl lub formularza kontaktowego.

×