Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Tricky CSS
Ide to aj bez nich 
inline-block a šírka elementov v percentách 
Floatovanie funguje tak načo? 
centrovanie aj ‘floatovaný...
Poznáme asi všetci, niektoré veci sa jednoducho v 
starých prehliadačoch nedajú spraviť. 
Horšie keď to napriek tomu žiada...
Šípky, plus, X, trojuholníky… 
množstvo ikoniek je rovnakých len inak 
otočených. 
prečo nevyužiť rotate a ušetriť pár kb?
width=device-width povie prehliadaču, že moja stránka je 
pripravená na adaptívne zobrazenie. 
Initial-scale nastaví prvot...
Ďakujem........
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Tricky css

Tricky CSS

  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Tricky css

  1. 1. Tricky CSS
  2. 2. Ide to aj bez nich inline-block a šírka elementov v percentách Floatovanie funguje tak načo? centrovanie aj ‘floatovaných’ elementov (napr. pagination) možnosť vertikálneho centrovania (napr. slider s rôzne vysokými testimonials)
  3. 3. Poznáme asi všetci, niektoré veci sa jednoducho v starých prehliadačoch nedajú spraviť. Horšie keď to napriek tomu žiada klient alebo šéf transform v IE6-8 môže fungovať http://www.hongkiat.com/blog/css-transform-ie/ podpora pre rotate, skew, scale a matrix Takže aj menu v adelto može byť pekné
  4. 4. Šípky, plus, X, trojuholníky… množstvo ikoniek je rovnakých len inak otočených. prečo nevyužiť rotate a ušetriť pár kb?
  5. 5. width=device-width povie prehliadaču, že moja stránka je pripravená na adaptívne zobrazenie. Initial-scale nastaví prvotné zoomnutie stránky. Pri hodnote 1 je 1 CSS pixel = 1 view port pixel 240-dpi zariadenia budú pri initial-scale=1 zoomnute o 150% 320-dpi zariadenia budú pri initial-scale=1 zoomnute o 200% Maximum-scale / Minimum-scale nastavuje koľko max/min môže uživateľ zoomovať User-scalable môžme nastaviť na yes/no
  6. 6. Ďakujem........

×