Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
2
1
3
4
Ви продовжуєте, як і раніше, отримувати квитанції від своїх комунальних підприємств для оплати. У
квитанції буде в...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Покрокова схема перерахування субсидії субсидіантам, яким призначено субсидію до 31 грудня 2018 року

81 Aufrufe

Veröffentlicht am

Ощадбанк є уповноваженим банком з монетизації субсидій згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, зі змінами та доповненнями та постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62.

Для зручності всім субсидіантам, які не є пенсіонерами, необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або через Контакт-центр Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних або мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.
Детальніше: http://artemrada.gov.ua/news/23298

  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Покрокова схема перерахування субсидії субсидіантам, яким призначено субсидію до 31 грудня 2018 року

  1. 1. 2 1 3 4 Ви продовжуєте, як і раніше, отримувати квитанції від своїх комунальних підприємств для оплати. У квитанції буде вказано повну вартість спожитих послуг без урахування субсидії Будь ласка, зверніть увагу на те, що Ощадбанк відповідає лише за отримання коштів субсидіанта відповідно до постанови КМУ № 62 від 06.02.2019 2 Зверніться до найближчого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення 22 1. У контакт-центрі Ощадбанку (0 800 210 800) можна дізнатись тільки таку інформацію: •процедуру виплати субсидії через систему «Швидка копійка» або на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку •порядок призначення зустрічей на відвідування відділень Ощадбанку •розмір призначеної субсидії 2. Відділення Ощадбанку не надають жодних консультацій щодо субсидії 3. Інформацію щодо будь-яких питань, пов’язаних з призначенням житлової субсидії можна дізнатись у найближчому структурному підрозділі з питань соціального захисту населення 4. Інформацію щодо спожитих послуг, нарахованих сум за комунальні послуги, розміру заборгованості/переплати можна дізнатись у надавачів комунальних послуг 2 Ви отримуєте квитанції від комунальних підприємств 2 Так 2 Ні 2 Так 222 Ви отримуєте субсидію разом з пенсією 2222 Запишіться на зустріч у відділенні Ощадбанку на сайті банку та оформіть картку Ощадбанку. Оберіть спосіб отримання субсидії 222 Ви пенсіонер?2 Ви сплачуєте суму коштів за послуги комунального підприємства згідно квитанцій (у березні-травні), використавши отримані кошти за субсидією 2 ЛіцензіяНБУ№148від05.10.2011р. Ви отримали рішення про нарахування субсидії до 31 грудня 2018 року від структурного підрозділу з питань соціального захисту населення? 2 oschadbank.ua/sd 2 #монетизація_субсидій Покрокова схема перерахування субсидії субсидіантам, яким призначено субсидію до 31 грудня 2018 року 2 Ні Ви клієнт Ощадбанку? Ви отримуєте субсидію на картку Ощадбанку На картку Ощадбанку протягом двох днів Ні У касі Ощадбанку через платіжну систему «Швидка копійка» Так Так Ні Ви маєте картку Ощадбанку для виплати соціальної допомоги/ депозитів/заробітної плати?

×