Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Die SlideShare-Präsentation wird heruntergeladen. ×

3b gospodarz szkoły w pazdzierniku

Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Nächste SlideShare
Gmina Poczesna
Gmina Poczesna
Wird geladen in …3
×

Hier ansehen

1 von 13 Anzeige

Weitere Verwandte Inhalte

Anzeige

Aktuellste (20)

3b gospodarz szkoły w pazdzierniku

 1. 1. Jako najstarsza klasa w szkole chcieliśmy pokazać młodszym kolegom , koleżankom jak w prosty sposób można bawić się a przy tym także uczyć.
 2. 2.  Nasze pomysły
 3. 3. 1. Pomoc przy organizacji Powiatowego Turnieju w piłkę nożną  w kategori chłopców
 4. 4. 2. Opracowanie diagnoz dla nauczycieli. Dlaczego to zrobiliśmy :  • Chcieliśmy sprawdzić wiedze nauczycieli • Chcieliśmy aby nauczyciele zdali sobie sprawe z tego że nauka nie należy do łatwych czynności Niektórzy nauczyciele podjęli się tego zadania i napisali diagnozę a inni stchórzyli.
 5. 5. 3. Turniej w siatkówkę nauczyciele-uczniowie.  *W grupie nauczycieli znalezli się : P. Bożena Suchecka P. Weronika Chojecka P. Robert Kiełbasa P. Michał Hołownia Dawid Lorek Kacper Ważny * W grupie uczniów znalezli się : Dominika Pyra Emilia Ważna Łukasz Zdański Piotr Tylutki Dawid Keklak Łukasz Gul Pierwsze miejsce zajęli uczniowie
 6. 6.
 7. 7. 4. Szalone karaoke lat   Każda klasa zaśpiewała wylosowaną piosenkę z lat 80-90 80-90
 8. 8. 5. Szalony strój lat 80-90  2 osoby z klasy przebierały się w strój lat 80-90
 9. 9. 6. DYSKOTEKA  Dyskoteka szkolna odbyła się 29.10.14 r. od godz. 16 do 20 . Wszyscy świetnie się bawili. Dyskotekę uważamy za udaną.
 10. 10. 7.Film o tematyce niepełnosprawności  W ubiegłym roku zostałyśmy wytypowane ze szkoły do projektu filmowego o tematyce niepełnosprawności. Co dwa tygodnie spotykałyśmy się z P. Rafałem Zdaniewiczem na warsztatach filmowych. Ciężko było nam zorganizować się ale naszym owocem pracy jest oto ten film który chciałyśmy teraz przedstawić.
 11. 11. 8. Spektakl teatralny- ,,Czarny Krzysztof’’   Przedstawienie teatralne w którym wzięli udział uczniowie z klas 2 i 3. Spektakl odbył się w Gimnazjum w Zagrodnie oraz w Olszanicy
 12. 12.
 13. 13. Dziękujemy.  THE END

×