Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Чисте та енергоефективне місто

394 Aufrufe

Veröffentlicht am

Встановлення розумних сміттєвих контейнерів, які покращать санітарно-технічний стан, естетичний вигляд вулиць, парків,скверів міста та заощадить значні суми бюджетних коштів (які можливо спрямувати на інші соціальні проекти). Що ми розуміємо під висловом "розумний сміттєвий контейнер"(надалі “РСК”): 1- Роздільне накопичення сміття. 2- Електронна система оповіщення про заповненість РСК. 3- Вбудований прес для ущільнення сміття, що запобігає швидкому заповненню баків ПЕТ-пляшкам, стаканчиками та ін. 4- Вбудована сонячна панель та батарея для автономного живлення системи. Отже ми отримуємо: Автономну систему по контролю за вивезенням відходів, а також: - чисті та екологічні міста; - вихід на якісно новий рівень розуміння потреб сучасного міста та його мешканців; - ефективне та раціональне використання спец. техніки для забору сміття за рахунок аналізу данних, що надходить від мережі РСК; - поштовх для керівництва міст щодо впровадження сучасних технологій комфортного життя громадян; - зацікавлення людей до утилізації сміття в роздільні контейнери для подальшої переробки. P.S. В наші дні земля задихається від сміття. Наша мета - перешкодити людству захлинутися у власному смітті і зробити переломний крок до чистого майбутнього.

Veröffentlicht in: Kunst & Fotos
 • Login to see the comments

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Чисте та енергоефективне місто

 1. 1. Чисте та енергоефективне місто Розумні сміттєві контейнери
 2. 2. Про проект Встановлення розумних сміттєвих контейнерів, які покращать санітарно-технічний стан, естетичний вигляд вулиць, парків, скверів міста та заощадить значні суми бюджетних коштів (які можливо спрямувати на інші соціальні проекти).
 3. 3. Що ми отримаємо: Автономну систему по контролю за вивезенням відходів, а також: - чисті та екологічні міста; - вихід на якісно новий рівень розуміння потреб сучасного міста та його мешканців; - ефективне та раціональне використання спец. техніки для забору сміття за рахунок аналізу даних, що надходить від мережі РСК; - поштовх для керівництва міст щодо впровадження сучасних технологій комфортного життя громадян; - зацікавлення людей до утилізації сміття в роздільні контейнери для подальшої переробки.
 4. 4. Що конкретно проект змінює у місті ? - Роздільне накопичення сміття у місцях масових скупчень людей та проведення їх дозвілля - яке на даний час відсутнє. - Вбудований прес для ущільнення сміття, що запобігає швидкому заповненню баків - ми перестанемо бачити розкидане чи гарненько приставлене сміття навколо баків. - Вбудований прес забезпечить ущільнення сміття та збільшить місткість баків.
 5. 5. Кому це потрібно ? - Усім небайдужим громадянам та гостям нашого міста. - Керівництву міста, адже цей проект надасть їм можливості щодо вивільнення грошей та залучення їх у інших соціальних напрямах. - Суспільству для комфортного Європейського майбутнього наших дітей. Ми прямуємо до Європейських стандартів.
 6. 6. Чому наш проект ? •Даний проект є початковою стадією з поліпшення екологічної ситуації нашого міста: 1- Роздільне накопичення зведе на нуль потребу в створенні полігонів для захоронення сміття. 2- Значні заощадження коштів на вивезення та сортування сміття. 3- Забезпечення сировиною переробних заводів.
 7. 7. Наявність в проекті IT- складової • ефективне та раціональне використання спец. техніки для забору сміття за рахунок аналізу даних, що надходить від мережі розумний сміттєвий контейнер. • Вбудована сонячна панель та батарея для автономного живлення системи.
 8. 8. Фінансування • Етап 1 Це придбання першої партії обладнання за рахунок виграшу – 200000 гривень. • Етап 2 В Києві існує мусоропереробний завод який спалює до 25% несортованих твердих побутових відходів Києва, що складає приблизно 240 тисяч тонн на рік. Однак обладнання заводу настільки морально і фізично застаріло , що викиди в атмосферу майже зводять нанівець їх благородну мету. Якщо залучити Європейських інвесторів і переобладнати Київський мусоропереробний завод, ми зможемо профінансувати встановлення розумних сміттєвих контейнерів не тільки в Києві.
 9. 9. Бізнес модель За рахунок поставленого потоку роздільного накопичення сміття ми зможемо миттєво реалізувати його заводам переробникам, що дасть змогу не тільки збільшувати кількість РСК, але й інвестувати гроші в наступні соціальні проекти по енергоефективності нашого міста.
 10. 10. Цілі •Насамперед ми намагаймося змінити людей. •Наша мета навчити людей користуватись розумними сміттєвими контейнерами (роздільне накопичення). •З появою даної системи у наше місто ми надамо поштовх для ринку переробки вторинної сировини, що в свою чергу збільшить конкуренцію і надасть нові робочі місця. Давайте почнемо разом йти до чистого та енергоефективного майбутнього.

×