Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Cпортивно розважальна гра «Трибол»

534 Aufrufe

Veröffentlicht am

Проект певним чином вирішує проблему залучення різних верств населення до здорового способу життя за допомогою долучення до гри, яка дозволяє кожному бажаючому отримати необхідну ступінь рухливої активності разом із гарним настроєм. Крім того, це ще й іміджевий проект для міста та країни, бо це є оригінальна аворська ідея, аналогів якої в світі не має.

 • Login to see the comments

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Cпортивно розважальна гра «Трибол»

 1. 1.  Ідея проекту, що пропонується, полягає в тому, аби завдяки абсолютно новій спортивно-розважальній грі долучити до активних занять фізкультурою та спортом якомога більше людей різного віку, різного рівня фізичної готовності. Крім того, це ще й іміджевий проект для міста та країни, бо він є оригінальним авторським, аналогів якому в світі не має.
 2. 2.  Це такий собі варіант дворового футболу, в якому тільки ти сам і є команда. Трибол не потребує великих коштів або дорогого обладнання. Тобі не треба шукати велике футбольне поле, або, навіть, вільний спортивний майданчик, збирати дві команди із гравцями більш-менш однакового спортивного рівня, аби поганяти м’яча. Знайти невеличкий рівний майданчик, накреслити коло, відмітити ворота, – все, гра почалась.
 3. 3.  Кожна людина від шкільного до пенсійного віку будь-якого фізичного рівня.
 4. 4.  Кожна людина має змогу корегувати фізичні навантаження шляхом змінення розмірів площадки для гри, ігрового часу, а також граючи із людьми однакового рівня фізичної готовності. Крім іншого, ця гра може бути цікавою для реабілітації хворих, яким прописані дозовані фізичні навантаження.
 5. 5.  Трибол – це практична реалізація запатентованої власної авторської ідеї.
 6. 6.  Аналогів немає.
 7. 7.  Своєрідна піар-вітрина проекту – організація щотижневого турніру з Триболу для бажаючих з призами (9 гравців: три трійки, переможці яких грають у фіналі - дворівневий турнір або 27 гравців: трирівневий турнір (9трійок - 3 трійки - фінал)), переможець якого автоматично стає учасником гри наступного тижня. Це як «Караоке на Майдані», але із м’ячем і не треба співати)) Крім того, організація різних турнірів з триболу – як територіальних (у т.ч. міжнародних), так і корпоративних.
 8. 8.  За 12 місяців планується зробити Трибол відомим в Україні. Подальша перспектива – зробити Трибол впізнаваним в світі.
 9. 9.  200 000 грн. є достатньою сумою для організації щотижневого турніру із WEB- трансляцією, а також для зйомки презентаційного відео і підтримки сайту та сторінок Триболу в соцмережах, що їх вже можна побачити на інфографіці (та сама ІТ-складова).
 10. 10.  Спробуйте зіграти самі і у вас не виникатиме подібних запитань! Простота, оригінальність, доступність, універсальність, динамізм, азарт і можливість відчути себе справжнім переможцем, навіть коли твоїм останнім спортивним перемогам вже десятки років – це і є Трибол. Перспективи подальшого розвитку – необмежені. Хто знає, може незабаром це буде ще одна візитна картка України в світі? ))
 11. 11.  Кривоносов Геннадій Анатолійович.  050 326 85 79 k.g.a_@ukr.net

×