Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

цікаві факти про воду

64.850 Aufrufe

Veröffentlicht am

Цікаві факти про воду. Презентація учениці 6(10) А класу Одеської гімназії №8 Бондар Маргарити

Veröffentlicht in: Bildung
 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

цікаві факти про воду

 1. 1. Вода - найбільш проста ізвична речовина на планеті.Але в той же час вода таїть в собі безліч загадок. Її досіпродовжують досліджувати вчені, знаходячи все більше цікавих фактів…
 2. 2. На нашій планеті вода це основа життя. Всі живі істоти ірослини складаються з води: тварини - на 75%, риби - на 75%,медузи - на 99%, картопля - на 76%, яблука - на 85%, помідори- на 90%, огірки - на 95%.
 3. 3. Людський організм на 60-70% складається з води, адитячий на 80%. Пятимісячний ембріон складається зводи на 94%.
 4. 4. Один з найбільш водянистих продуктів - це кавун. Кавун на93% складається з води.
 5. 5. Хімічна сполука H2O в чистому вигляді в природі не існує. Вода -універсальний розчинник, вона розчиняє в собі все, що зустрічає нашляху. Наприклад, насолоджуючись смаком колодязної води, мивливаємо в себе «компот», склад якого не зміг би відтворити,мабуть, ніхто.
 6. 6. Вода - єдина субстанція, яка зустрічається в природі в трьохформах: твердій (лід), рідкій і у вигляді газу. До речі, всього 3%води на землі прісна, але при цьому велика частина прісноїводи міститься в замерзлому стані в льодовиках.
 7. 7. У кубічному сантиметрі морської води міститься 1,5 грамабілка і немало інших поживних речовин. Учені підрахували, щоАтлантичний океан "по поживності" оцінюється в 20 тисячурожаїв, що збираються в рік на всій суші.
 8. 8. Людина за своє життя випиває в середньому 35 тонн води.
 9. 9. Вода може знизити ризик виникнення серцевого нападу,якщо людина випиває більше пяти склянок води в день.Однак такими властивостями володіє лише чиста питнавода.
 10. 10. Письменник Грибоєдов в одному зі своїх творів говорив:«Важко забути смак талої води високогірних струмків».Вважається, що саме завдяки талій воді горяни живутьтак довго.
 11. 11. Потреба людини у воді стоїть на другому місці після кисню.Вода необхідна нам для життя! Як відомо, людина можепрожити до 6 тижнів без їжі, але тільки один тиждень безводи.
 12. 12. 2 % скорочення рівня води в тілі може призвести до20%-го зменшення розумових і фізичних показників.
 13. 13. Як стверджують фахівці, досить випити дві склянки чистої ​води щоб подолати депресію і втому.
 14. 14. Приблизно 70% Землі вкрито водою. Але тільки 1% з цієїводи придатний для пиття.
 15. 15. Якщо наш організм втратить 2% води від своєї маси, то виникневідчуття сильної спраги. Якщо рівень втраченої води дійде до 10%,то у людини починаються галюцинації. А вже при втраті 12%рідини, людина не зможе обійтися без допомоги лікаря. При втраті20% рідини людина помирає.

×