Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Business Skills Academy

1.043 Aufrufe

Veröffentlicht am

Prezentacja Business Skills Academy

Veröffentlicht in: Bildung
 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Business Skills Academy

 1. 1. Sukces firmy i rozwój pracowników zawsze idą w parze. Przeczytasz o nas na: Wierzymy, że firma rozwija się tak szybko jak pracownicy, którzy ją tworzą.
 2. 2. WSPÓŁCZESNE PROBLEMY FIRM  Tylko ok. 36% czasu pracy w Polsce jest wykorzystywane naprawdę efektywnie (Compass & Partners).  Wskaźnik zaangażowania pracowników w polskich firmach wyniósł wg najnowszych badań średnio jedynie 52% (Aon Hewitt) i ciągle maleje.  Ponad 60% pracowników przyznaje się do marnowania czasu w pracy (Sedlak & Sedlak).  Na stres związany z pracą narzeka ok. 53% pracowników (Sedlak & Sedlak).  W przypadku niewłaściwej komunikacji w organizacji motywacja pracownika spada o 20 do 50%, skonfliktowane zespoły osiągają o 40% gorsze wyniki w złożonych projektach, a 19% pracowników odchodzi z firmy ze względu na relacje z innymi (Fredric Bohm, Stefan Laurell).
 3. 3. ROZWIĄZANIE Business Skills Academy - kurs e-learningowy, który poprzez codzienną, 5-minutową stymulację dostarcza pracownikom wiedzę i narzędzia do rozwoju. Ze względu na szeroki zakres kompetencji jakie obejmuje, i aby utrwalić umiejętności pracowników stworzyliśmy kurs na 365 dni kursu. Na cały rok przeznaczyliśmy blisko 300 lekcji, trwających ok. 5 minut każda Każda lekcja kończy się 5-minutowym ćwiczeniem Wszystkie zadania zostały osadzone w praktycznym kontekście i działaniach firmy
 4. 4. 48 UMIEJĘTNOŚCI Na podstawie wieloletnich doświadczeń, badań oraz współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, podzieliliśmy kompetencje sukcesu na 4 główne obszary: 1. Mindset (mentalność, nastawienie) 2. Produktywność 3. Komunikacja 4. Projekty Każdy z nich składa się z 12 umiejętności kluczowych dla osiągnięcia upragnionych efektów — niezależnie od tego na jakim etapie rozwoju zawodowego są pracownicy.
 5. 5. MINDSET SAMOOCENA ODPOWIEDZIALNOŚĆ WYZNACZANIE CELÓW SIŁA WOLI MOTYWACJA KONCENTRACJA PODEJMOWANIE DECYZJI SAMODZIELNOŚĆ CHĘĆ ROZWOJU WYCIĄGANIE LEKCJI Z PORAŻEK I SUKCESÓW WIELOZADANIOWOŚĆ KIEROWANIE SIĘ WARTOŚCIAMI
 6. 6. PRODUKTYWNOŚĆ SZYBKA NAUKA PRIORYTETYZACJA PROKRASTYNACJA ZARZĄDZANIE CZASEM NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE PRODUKTYWNOŚĆ ORGANIZOWANIE EFEKTYWNYCH SPOTKAŃ ROBIENIE ZADAŃ DO KOŃCA POPRAWNY MULTITASKING ZMIANA NAWYKÓW PRZYDATNE NAWYKI ZARZĄDZANIE SNEM ZARZĄDZANIE EMOCJAMI
 7. 7. KOMUNIKACJA ELEVATOR PITCH POZYCJE PERCEPCYJNE WZBUDZANIE SYMPATII ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW KOMUNIKACJA BEZ AGRESJI WYWIERANIE WPŁYWU DAWANIE FEEDBACKU KOMUNIKACJA PRZEZ ZADAWANIE PYTAŃ PRECYZYJNA KOMUNIKACJA KOMUNIKACJA NIEWERBALNA TECHNIKI PRZEKONYWANIA ZARZĄDZANIE EMOCJAMI W KOMUNIKACJI
 8. 8. PROJEKTY INICJOWANIE PROJEKTU DEFINIOWANIE PROJEKTU BRIEFOWANIE KAMIENIE MILOWE ZARZĄDZANIE LUDŹMI W PROJEKCIE ZARZĄDZANIE RYZYKIEM W PROJEKCIE ZARZĄDZANIE CZASEM W PROJEKCIE ZARZĄDZANIE KOSZTAMI W PROJEKCIE ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ W PROJEKCIE KOORDYNOWANIE DZIAŁAŃ W PROJEKCIE KOMUNIKACJA Z OSOBAMI DECYZYJNYMI W FIRMIE ZAMKNIĘCIE PROJEKTU
 9. 9. PRZYKŁADOWY ODCINEK
 10. 10. PRODUKT  E-learning w skutecznym wydaniu, z którego pracownicy chcą korzystać!  300 animacji wideo, przekazujących dzień po dniu, w 5-minutowych odcinkach wiedzę teoretyczną, oraz praktyczne ćwiczenia na każdy dzień.  Mikrolearning, który zapewnia uczenie się małymi krokami, etapami, zgodnie z naturalnym procesem zdobywania umiejętności.  Program rozwijający umiejętności niezbędne do efektywnej pracy, najczęściej pomijane przez standardowy system edukacji.  Indywidualny dostęp do platformy - zarówno z komputera, telefonu, jak i tabletu, pozwalający na obejrzenie materiału w wolnej chwili, podczas drugiego śniadania czy w przerwie między spotkaniami.  Wzrost jakości komunikacji i relacji w zespole, który doprowadzi do efektywniejszych spotkań, jasnych decyzji i precyzyjnie realizowanych zadań.  Edukacja w zakresie biznesowym (poniedziałek-piątek) oraz przełożenie tej wiedzy na inne konteksty życiowe (sobota -niedziela) w celu budowania work-life balance pracowników.  Wgląd w wyniki quizów i progres pracowników, dający osobom decyzyjnym wiedzę o ukrytych talentach i „zgniłych jabłkach” w organizacji.
 11. 11. CZYM SIĘ WYRÓŻNIA BUSINESS SKILLS ACADEMY STANDARDOWE SZKOLENIE BUSINESS SKILLS ACADEMY Uwaga rozproszona ze względu na długość szkolenia trwającego parę godzin. Ludzie potrafią utrzymywać koncentrację od średnio 7 minut (USA) do 11 minut (Europa). Wymaga jedynie 5 minut koncentracji. Podczas pierwszych 5 minut mamy dwukrotnie lepszą koncentrację niż podczas 1,5-godzinnego modułu szkoleniowego. Czas dojazdu i jego koszt. W najlepszym wypadku pracownik jest oderwany na cały dzień od standardowej pracy. Jakiego dojazdu? :) Pracownicy mogą obejrzeć nagrania w autobusie podczas dojazdu do pracy czy w trakcie przerwy lub czekając na posiłek. Przerwy na szkoleniu: od 2 do 4 godzin Jakie przerwy? :) Efektywność przekazu: 1 ćwiczenie na 1,5 godziny. Ze względu na formę szkolenia trenerzy nie mają innego wyboru niż organizowanie dużych, ogólnych ćwiczeń, tylko częściowo dopasowanych do uczestników. Efektywność przekazu: 1 ćwiczenie na 5 minut. Każde ćwiczenie zostało stworzone tak, by w ogólne ramy pracownik włożył swoją obecną sytuację zawodową. Zyskuje tym samym umiejętność zdobytą w warunkach firmowych w codziennej pracy zawodowej.
 12. 12. JAK ZASTĄPILIŚMY 33 DNI SZKOLENIOWE JEDNYM KURSEM TRWAJĄCYM 5 MINUT DZIENNIE?  Stworzyliśmy kurs i ćwiczenia trwające w sumie 3000 minut (50 godzin).  Dzięki efektywniejszej formie (microlearning) wykorzystującej wiedzę o tym jak się uczy nasz mózg utrzymujemy 2 razy wyższy poziom koncentracji uczestnika (zastępujemy tym samym 100 godzin szkoleniowych).  Standardowe szkolenie po odjęciu przerw trwa średnio 5 godzin, z czego 2 służą rozgrzewce prowadzącego, opowiadaniu historii o nim i jego klientach, a w praktyce rzeczywisty materiał edukacyjny przekazywany jest przez 3 godziny. Aby zrealizować 100 efektywnych godzin szkoleniowych, potrzeba by było 33,3 dnia szkoleniowego (a dochodzą do tego jeszcze dojazdy!).
 13. 13. KORZYŚCI DLA ZARZĄDU I HR DLA PRACOWNIKA  Stały wzrost kompetencji pracowników.  Zwiększenie lojalności pracowników.  Przestaniecie tracić czas na wyjazdy szkoleniowe i odciąganie ludzi od pracy.  Pozbędziecie się najpopularniejszych problemów polskich pracodawców, takich jak spychologia, problemy komunikacyjne, brak inicjatywności i zaangażowania, brak odpowiedzialności za powierzone zadania, brak efektywności i doprowadzania spraw do końca, nieterminowość, brak umiejętności współpracy w grupie, brak umiejętności organizowania i przeprowadzania skutecznie projektów.  Poznacie lepiej swoich pracowników i ich potrzeby.  Zbudujecie silniejsze, lepiej działające zespoły, zdolne osiągać ambitniejsze cele.  Zachęcicie pracowników do aktywności i samodzielności, dacie im kolejny powód, by zostali z Wami na długo.  Błyskawicznie wdrożycie program.  Rozwiniesz swoje kompetencje i będzie pracowało Ci się łatwiej, efektywniej i z większą satysfakcją.  Dostaniesz wsparcie w tym, by pokazać się przed innymi z jak najlepszej strony. Dowiesz się, jak przekonywać innych do swoich słusznych pomysłów, a pracując rzetelnie, prościej będzie Ci awansować.  Jeśli jesteś ambitny – będziesz się cieszyć, że pozostała część firmy zaczyna się rozwijać i możesz dzięki temu osiągać z nimi o wiele więcej.  Jeśli czujesz się mniej kompetentny, to przykładając się do kursu, będziesz w stanie dogonić innych i wzmocnić swoją pozycję w firmie. Zrozumiesz swoje dotychczasowe błędy i zmienisz je w wartościowe doświadczenie.  Poprawisz relację z pozostałymi członkami zespołu.  Przeniesiesz nowe umiejętności na inne życiowe konteksty. Rozwiniesz swoją komunikację w związku, osiągniesz cele w innych obszarach życia i nauczysz się zachowywać lepszy balans pomiędzy karierą a indywidualnymi potrzebami.
 14. 14.  Kurs Business Skills Academy dla 10 pracowników  Cotygodniowe raporty z postępu pracowników  Indywidualne wsparcie mailowe przez cały okres kursu.  Możliwość dokupienia kolejnych licencji za 365 zł/szt. KOSZT 2990 zł 7900 zł 14900 zł 29000 zł  Kurs Business Skills Academy dla 25 pracowników  Cotygodniowe raporty z postępu pracowników  Indywidualne wsparcie mailowe przez cały okres kursu.  Możliwość dokupienia kolejnych licencji za 325 zł/szt.  Kurs Business Skills Academy dla 50 pracowników  Cotygodniowe raporty z postępu pracowników  Indywidualne wsparcie mailowe przez cały okres kursu.  Możliwość dokupienia kolejnych licencji za 310 zł/szt.  Kurs Business Skills Academy dla 100 pracowników  Cotygodniowe raporty z postępu pracowników  Indywidualne wsparcie mailowe przez cały okres kursu.  Możliwość dokupienia kolejnych licencji za 300 zł/szt.
 15. 15.  To tylko 1 złotówka dziennie na pracownika.  Wystarczy 1-procentowy wzrost produktywności, aby pracownik zaczął przynosić większą wartość firmie niż środki wydane na zakup kursu.  Przewidywany wzrost produktywności pracownika i firmy po roku naszego programu na podstawie naszych doświadczeń szacujemy na 89%. GDYBYŚ JESZCZE MIAŁ WĄTPLIWOŚCI:
 16. 16. PARTNER GŁÓWNY DOOR Korzenie Grupy DOOR sięgają 1981 r. W Holandii powstała wówczas firma DOOR, oferująca usługi szkoleniowe dla biznesu. 11 lat później, jako DOOR International, wkroczyła na rynek międzynarodowy. W gronie pierwszych kilkunastu europejskich miast, w których otworzyła swoje filie, znalazła się Warszawa. Aktualnie firma prowadzi szkolenia w ponad 90 krajach na całym świecie, dysponuje siecią blisko tysiąca trenerów i konsultantów, którym zapewnia doskonalenie kompetencji pod okiem najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów. Ich doświadczenie trenerskie i biznesowe, wyniesione z praktycznie wszystkich branż gospodarki ma wpływ na doskonalenie kompetencji i programów szkoleniowych. W efekcie klienci DOOR Poland osiągają coraz lepsze rezultaty biznesowe.
 17. 17. www.bs-academy.pl e-mail: kontakt@bs-academy.pl mobile: +48 695 643 510 Przeczytasz o nas na:Partner główny:

×