Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Метод Pomodoro / Method Pomodoro

323 Aufrufe

Veröffentlicht am

Як не налажати працюючи вдома.
6 слайдів про те, як працювати за методом Pomodoro та ефективно використовувати свій час.

Veröffentlicht in: Leadership & Management
  • Als Erste(r) kommentieren

Метод Pomodoro / Method Pomodoro

  1. 1. Метод Pomodoro Як не налажати працюючи вдома.
  2. 2. Робота вдома = 30% роботи + 70% боротьби з прокростинацією! Щоб полегшети собі життя використовуйте метод Pomodoro.
  3. 3. Цей метод рекомедує розбивати роботу на 25-хвилинні інтервали (pomodoro) і розділяти їх короткими перервами.
  4. 4. 5 правил роботи методу: - Виберіть задачу для pomodoro та встановіть таймер на 25 хвилин. - Працюйте не відволікаючись поки таймер не продзвенить; За час одного pomodoro потрібно концентруватись лише на одному завданні. - Після виконання одного pomodoro зробіть коротку перерву (5 хвилин). - Кожні чотири pomodoro робіть довшу перерву (15– 30 хвилин). - Для зручності використовуйте спеціальний сайт чи додаток для мобільного Pomodoro.
  5. 5. Основна ідея: часті перерви покращують концентрацію на конкретних завданнях та підвищують продуктивність. Ти і чай встигаєш випити і попрацювати і в соціальних мережах посерфити.
  6. 6. Ну а тепер, до роботи! P.S. Цю презентацію було зроблено за час довгої перерви під час роботи за методом pomodoro. :)

×