Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

motoFANkowy tutorial odc. 1

Rajdowy Dzień Kobiet 2014

  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

motoFANkowy tutorial odc. 1

  1. 1. Rajdy w Pobiedziskach & Przyjaciele zapraszają serdecznie w dniu 8 marca 2014 r do Poznania na najlepszą w tej części Europy imprezę tylko dla Pań motoFANki 2014 Nim jednak wyruszycie w trasę, mamy dla Was kilka wskazówek…
  2. 2. Drogie motoFANki  Czekają na Was trzy rajdowe odcinki.  Każdy z nich zapisany jest w inny sposób.  Do prawidłowego pokonania trasy nie będzie konieczna znajomość tzw. kodyfikatora rajdowego.  Wszelkie potrzebne wskazówki znajdziecie w kolejnych odcinkach, które emitować będziemy w najbliższych dniach.  Życzymy miłej lektury i …
  3. 3. Jak już wcześniej napisaliśmy, w tym roku chcemy Was zaskoczyć i zaproponować zupełnie nową formę zabawy, w której nieznajomość zasad rajdowych nie będzie stanowiła najmniejszej przeszkody !
  4. 4. Odcinek nr 1. Pierwszy odcinek to jazda do celu przez wyznaczone punkty na mapie. Ale żeby nie było zbyt nudno, zespół naszych „trasowych sadystów”  wymyśla dla Was niespodzianki. Będą one Was motywowały do myślenia w poszukiwaniu tej jedynie słusznej - ich zdaniem - drogi.
  5. 5. Jakie to będą niespodzianki dowiecie się już z następnego odcinka…  Pozdrawiamy motoFANkowo

×