Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Prezentacja Rajd Niepodległości 2014 cz. 3

Rajd Niepodległości 2014

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Prezentacja Rajd Niepodległości 2014 cz. 3

 1. 1. Co Was czeka na trasie ??? Odcinek 3.
 2. 2. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Co to takiego??? Wpisałem w wyszukiwarkę i oto co odpowiedział mi „Wujek Google”: Ekranizacja powieści Jamesa Jonesa. Rok 1942. Oddział amerykańskiej armii ląduje na okupowanej przez Japończyków wyspie Guadalcanal. Ich zadanie okazuje się misją samobójczą.  Nikt z nas nie będzie Was namawiał do oglądania tego filmu a tym bardziej do samobójstwa. Proponowana przez nas Cienka czerwona linia to forma zapisu trasy turystycznego rajdu samochodowego, a my postaramy się aby nie okazała się misją samobójczą    Spójrzcie dalej…
 3. 3. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Obok widzicie fragment zapisu w formie cienkiej czerwonej linii. Jak to pojechać??? Bardzo proszę: Należy pokonać trasę wyznaczoną czerwoną linią na mapie, traktując ją jak drogę jednokierunkową (poruszaj się po niej tylko w kierunku od START do META). Jeżeli zmuszony będziesz zjechać z wyznaczonej trasy - zaplanuj najkrótszą drogę powrotu do miejsca opuszczenia trasy. Pamiętaj jednak, że wracając na właściwą trasę nie możesz poruszać się po drogach oznaczonych czerwoną linią - możesz je jedynie przecinać (przejeżdżać przez nie).
 4. 4. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Czyli mówiąc najprościej trasa wyznaczona linią jest jednokierunkowa i jednokrotnego przejazdu. Jeżeli coś (najczęściej constans, lub inna złośliwa okoliczność) zmusi Was do zjechania z linii musicie na nią wrócić w tym miejscu, z którego Was wyrzuciło.
 5. 5. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Teraz troszkę praktyki, poćwiczymy sobie  Obok widzicie jak po wyrzuceniu z linii przez constans wracamy na nią najkrótszą drogą zgodnie z „zegarem”, który pokazuje sposób pokonywania przejazdów równorzędnych omówiony przez w jednym z poprzednich odcinków.
 6. 6. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Teraz troszkę praktyki, poćwiczymy sobie  Pamiętajcie, że constanse obowiązują również poza linią – na całej mapie, na której trasa wyznaczona jest za pomocą tejże linii. Teraz widzicie jak wygląda najkrótszy przejazd w momencie, kiedy na objeździe również napotkacie constans.
 7. 7. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Czasami – jeżeli takie są uwarunkowania terenowe i oczywiście „tamtędy” jest najbliżej – trzeba przejechać na drugą stronę linii i jest to najczęściej spotykany sposób przecięcia linii. Zobaczcie dalej …
 8. 8. Jazda po mapie Cienka czerwona linia I jeszcze troszkę praktyki  Taką formę „przecięcia” linii również dopuszczamy. Obok widzicie jak po wyrzuceniu z linii przez constans wracamy na nią najkrótszą drogą przecinając a właściwie „stykając” się z nią.
 9. 9. Jazda po mapie Cienka czerwona linia Myślę, że starczy tego dobrego na dzisiaj. Jeżeli macie pytania poprosimy o wpisywanie ich w komentarzach na naszym facebooku. „Do zobaczenia” przy lekturze kolejnego odcinka 

×