Anzeige

SEO: коригуй, оптимізуй і просувай

Netpeak
SMO, Usability, Копирайтнг- специалист um Netpeak
2. Mar 2021
Anzeige

Más contenido relacionado

Similar a SEO: коригуй, оптимізуй і просувай(20)

Anzeige

Más de Netpeak(20)

Último(20)

Anzeige

SEO: коригуй, оптимізуй і просувай

 1. SEO: коригуй, оптимізуй і просувай Євген Лук’янюк, Upper-Junior SEO Specialist в Netpeak Agency доповідач
 2. Про Netpeak Netpeak — компанія, яка прагне розвивати ринок інтернет-маркетингу. Незалежно від того, станете ви нашим клієнтом чи ні, ми готові допомагати в навчанні для досягнення бізнес-цілей вашого проекту. Працюємо на ринку інтернет-маркетингу з 2006 року 2000+ успішних проектів 200+ сертифікованих спеціалістів 7 офісів у 4 країнах світу Наші розробки: Ми робимо бізнес наших клієнтів більш продуктовим: У групі компаній Netpeak створюються кращі продукти для професіоналів ринку. Практично всі лідери ринку інтернет-маркетингу використовують Serpstat, Ringostat, Netpeak Software і інші продукти, які були створені в Netpeak Group.
 3. Що таке SEO та для чого воно потрібно?
 4. Основні фактори, що впливають на органічне просування сайту в пошуку Посилання Технічний стан сайту Контент
 5. Посилання ВХІДНІ ВИХІДНІ Якість сайту-донора Биті сторінки (404 Error) Видалені посилання Поступове нарощування Якість сайту-акцептора Менше — краще Биті сторінки (404 Error) 1 сайт — 1 посилання
 6. Посилання ПРОФІЛЬ ПОСИЛАНЬ Dofollow — 70%, Nofollow — 30% Безанкор, бренд > Анкор Регіональність Тематичність
 7. Посилання ● DR > 30; ● вхідні посилання > вихідних; ● Alexa Rank < 1000000; ● регіональність; ● тематичність; ● зовнішній вигляд. Підбір донорів:
 8. Як позбутися неякісних посилань: Посилання Напряму зв’язатися з власником сайта-донора Google Disavow Links Tool
 9. Типи контенту: Контент Текстовий Аудіо Відео Графічний
 10. Контент Якісний текст Унікальність > 90% Вода < 60% Наявність заголовків <H2>, <H3> Марковані, нумеровані списки Відсутність помилок Відсутність помилок Немає переспаму ключовими словами Внутрішня перелінковка Сервіси: advego.com, text.ru, content-watch.ru.
 11. Мета-теги та заголовки Контент ● унікальні Title, Description та <H1>; ● Title не дублює <H1>; ● ключові слова на початку Title; ● відсутність пустих Title, Description і <H1>; ● спецсимволи HTML, Emoji в Title і Description; ● довжина Title до 144 символів; ● довжина Description 70-155 символів.
 12. Технічний стан сайту Швидкість завантаження. Зручність для мобільних пристроїв. Наявність битих сторінок (400 / 500 Error). Перелінковка.
 13. SEO services & software
 14. Підсумки SEO сприяє просуванню сайту в пошукових мережах. На SEO прямий вплив мають посилання, контент та технічний стан сайту. SEO — поступовий процес з результатами, пролонгованими у часі. SEO не має фіналу. Про SEO потрібно думати ще до створення сайту.
 15. Лук’янюк Євген SEO Specialist @Feb_Netpeak y.lukianiuk@netpeak.net feb.netpeak@gmail.com З радістю відповім на всі ваші запитання медіа про онлайн бізнес і не тільки netpeak.net/ru/blog/
Anzeige