Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Презентація "Звернення громадян до НКРЕКП у газовій сфері",18.01.2017

2.936 Aufrufe

Veröffentlicht am

Презентація до робочої зустрічі з обговорення нагальних питань щодо захисту прав побутових споживачів електроенергії, газу, тепла та води, яка відбулась 18.01.2017.

  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Презентація "Звернення громадян до НКРЕКП у газовій сфері",18.01.2017

  1. 1. Звернення громадян до НКРЕКП у газовій сфері Січень 2017 року
  2. 2. Найбільш актуальні питання у зверненнях споживачів природного газу у 2016 році • повірка побутових лічильників; • присвоєння ЕІС-коду споживачам; • ціна на природний газ.
  3. 3. Повірка та ремонт побутових лічильників Ухилення Операторами ГРМ від ремонту лічильників та висування вимог споживачу щодо встановлення нових лічильників Проблема Внесення змін до Кодексу газорозподільних систем Заходи Здійснення ремонту лічильника, у випадку його недоцільності – встановлення нового за рахунок Оператора ГРМ Вирішення
  4. 4. Присвоєння ЕІС-коду Відмова споживачів через релігійні переконання в присвоєнні ЕІС-коду Проблема Внесення змін до Кодексу газорозподільних систем Заходи ЕІС-код присвоюється споживачу або точці комерційного обліку природного газу (за заявою) Вирішення
  5. 5. Звернення громадян щодо цін на природний газ • У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про ринок природного газу» та Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» НКРЕКП, не має повноважень щодо встановлення цін на природний газ. • Постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених Законом України «Про ринок природного газу» (покладення спеціальних обов'язків ). • Прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 01.10.2015 №758 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)» якою визначені ціни на природний газ для певних категорій споживачів визначених цією постановою, зокрема для населення.
  6. 6. Дякую за увагу!

×