Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Test wiedzy - konkursowa aplikacja na Facebooka

1.011 Aufrufe

Veröffentlicht am

Testy wiedzy to konkursowa aplikacja na Facebooka, która pozwala użytkownikom zdobywać punkty poprzez rozwiązywanie wykaza Aplikacja może zostać wykorzystana pod kątem różnych scenariuszy np.: wirtualnego zdrowia, czy wirtualnego przedsiębiorstwa.
Aplikacja white label.

Veröffentlicht in: Business
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Test wiedzy - konkursowa aplikacja na Facebooka

  1. 1. Test wiedzy
  2. 2. Kim jesteśmy Jesteśmy agencją interaktywną wyspecjalizowaną w działaniach w serwisach społecznościowych. Oferujemy narzędzia, które wspierają działania firm w budowaniu społeczności konsumenckich.
  3. 3. Test wiedzy Test Wiedzy to konkursowa aplikacja przeznaczona do implementacji w serwisie Facebook, która: •  pozwala użytkownikom zdobywać punkty poprzez poprawne odpowiedzi na codzienne pytania oraz zapraszanie znajomych, •  jest wyjątkowo elastyczna tematycznie i niezwykle wirusująca, •  poszerza świadomość użytkowników w zakresie wiedzy o marce i tematyce.
  4. 4. Zasady gry Aby rozpocząć grę, należy zezwolić na dostęp aplikacji do swojego profilu oraz polubić wskazany przez organizatora fan page (standardowe procedury). Codziennie w aplikacji publikowane jest jedno pytanie. Zaproś znajomych aby z nimi rywalizować i otrzymywać dodatkowe punkty.
  5. 5. Pytania Każde pytanie ma przewidziany stały czas na odpowiedź. W zależności od prędkości udzielenia odpowiedzi, przyznawana jest określona ilość punktów. W przypadku udzielenia błędnej odpowiedzi, istnieje możliwość ponownej próby, jednak za pomniejszoną ilość punktów. Wszystkie parametry dotyczące czasu i punktów są do skonfigurowania w zależności od poziomu trudności zadań.
  6. 6. Ranking Punkty zdobyte podczas odpowiedzi na pytania oraz poprzez zapraszanie znajomych, wyznaczają miejsce użytkownika w rankingu.
  7. 7. Podsumowanie Aplikacja konkursowa, która pozwala sprawdzić wiedzę użytkwonika. Wysoka powracalność użytkowników do aplikacji. Benefity wynikające z zaproszenia znajomych do gry. Content publikowany na profilach użytkowników.
  8. 8. dawid@mitu.pl @dawidpacha Mitu.pl Facebook.com/MituGroup Skontaktuj się z nami!

×