Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Die SlideShare-Präsentation wird heruntergeladen. ×

iPresso dla rzecznika prasowego

Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Nächste SlideShare
Twitter Dla Dziennikarzy
Twitter Dla Dziennikarzy
Wird geladen in …3
×

Hier ansehen

1 von 9 Anzeige

Weitere Verwandte Inhalte

Ähnlich wie iPresso dla rzecznika prasowego (20)

Anzeige

Aktuellste (20)

iPresso dla rzecznika prasowego

  1. 1. Narzędzie pracy rzecznika prasowego Skup się na strategii i pomysłach, iPresso zajmie się resztą.
  2. 2. Zarządzanie relacjami z mediami. „Wzrost zainteresowania materiałami oraz nawet o 50% większa frekwencja na konferencjach prasowych.” o Zarządzanie kontaktami oraz analiza intensywności działań o Profesjonalna sekcja prasowa – internetowe biuro prasowe o Wsparcie powiadomieniami sms, voice i e-mail o Konferencje prasowe on-line
  3. 3. Pełen monitoring. „Szybka i przemyślana reakcja na negatywne zjawisko w mediach społecznościowych zatrzymuje lawinę i infekcję na kolejne media.” o Monitoring prasy, radia, telewizji o Monitoring Internetu (fora, serwisy informacyjne, blogi) o Monitoring mediów społecznościowych
  4. 4. Cykl życia informacji prasowej. o Tworzenie informacji prasowych z akceptacją „na dwie ręce”. o Zarządzanie szkicami i pomysłami na komunikaty. o Publikacja bezpośrednio w systemach redakcyjnych mediów. o Spersonalizowana, targetowana dystrybucja przez e-mailing. o Zarządzanie szablonami. o Automatyczne generowanie listy follow-up oraz follow-up przez sms. o Raportowanie dostarczenia, odczytu e-maili oraz zliczanie kliknięć .
  5. 5. Dostępność w terenie. „Dostęp do raportów z monitoringu i publikacja depeszy w agencji prasowej daje pełną gotowość w każdej sytuacji.” o Dostęp do całego systemu przez tablet*. o W pełni dotykowy system działający niezależnie do sprzętu i systemu operacyjnego. o Bezpieczne połączenie i uruchamianie działań bez względu na czas i miejsce. * Gwarantowana mobilność - tablet udostępniany jest w ramach abonamentu iPresso.
  6. 6. Kilka mediów społecznościowych w 1 miejscu. o Dostęp do Facebook, Twitter i YouTube w poziomu iPresso. o Zarządzanie cyklem życia postów dzięki opóźnionej publikacji. o Pobieranie postów i komentarzy bezpośrednio do iPresso.
  7. 7. Kontrola jakości. „Można przeprowadzić ankietę po konferencji prasowej i zbadać opinię m.in. o jakości materiałów i jasności odpowiedzi.” o Tworzenie anonimowych ankiet internetowych. o Zautomatyzowana, targetowana dystrybucja ankiet przez e-mailing. o Gromadzenie wyników badań w iPresso. o Analiza konwersji dostarczenia i wypełniania ankiet.
  8. 8. Baza materiałów w 1 miejscu. o Archiwizacja informacji prasowych, grafik, zdjęć, dokumentów i innych materiałów. o Udostępnianie dziennikarzom wybranych materiałów przez sekcję dla mediów w serwisie internetowym. o Wygodny dostęp do materiałów przez wirtualny dysk sieciowy. o Zarządzanie uprawnieniami w ramach zespołu prasowego.
  9. 9. Jedyne tak kompleksowe narzędzie dla marketingu i wsparcia sprzedaży. Wsparcie PR Zarządzanie reputacją Direct Marketing Marketing Automation Lead Scoring Lead Nurturing Analiza i monitoring działań Pełna mobilność E-learnig marketingowy Centrum informacji marketingowej

×