Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Masöz Işıl İstanbul

1.308 Aufrufe

Veröffentlicht am

Profesyonel masöz Işıl Hanım otelde, sizin yerinizde, kendi yerinde, yurt dışı deneyimli uzman olarak klasik veya özel masaj hizmetlerini sunmaktadır. Arayın.

Buz masajı, lokal anestezinin görevini yapar. Bu uygulama, rahatsız hücrelerin uyuşmasını sağlar ve dolayısıyla bunun acıyı en aza indirmedeki yardımı büyüktür. Buz masajı terapisi, hücrelerdeki zararın etkilerini azaltır.

Kendinize keyif ve rahatlama için zaman ayırın, bir gezintiye çıkın, bir bahçe düzenleyin, doğada vakit geçirin, iyi arkadaşlarınızla dışarı çıkın. Pek çok şey rahatlamanıza ve stresinizi azaltmaya yardımcı olabilir. Hayatınızı geri alın ve bunun vardığı noktadaki cazibenin keyfini sürün.

Uzun ve yoğun bir günün ardından hepimiz ağrıyan bacaklarımızdan şikayet ederiz ve böyle zamanlarda tek isteğimiz stresi ve rahatsızlık durumunu azaltacak mükemmel bir ayak masajıdır. Pek çok faktör bizim bir yerden bir yere hareket etmemizi gerektirir. Bu yüzden de ayaklar vücudun diğer uzuvları arasında en çok ağrıya maruz kalan yerlerimizden biri haline gelir. Kas dokularını rahatlatmanın tek yolu bir masaj terapisi uygulamaktır.

#masöz #ışıl #istanbul #terapist #deneyimli #avrupayakası

Veröffentlicht in: Gesundheit & Medizin
  • Login to see the comments

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Masöz Işıl İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×