Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Masöz Ela Kadıköy İstanbul

3.337 Aufrufe

Veröffentlicht am

Masöz Ela Kadıköy İstanbul'da kendine ait yerde klasik özel masaj hizmetleri sunuyor, arayın, tanışalım, hizmet alın. Profesyonel masöz servisi için doğru seçim, telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Zaman geçtikçe, masaj terapilerinin önemi hakkında daha çok bilgiler okuyarak deneyim kazandım. Mesela spa masajının terapötik masajlardan daha farklı olduğunun farkına vardım. Günlük bir masaj (profesyonel masajdan daha acemi) bile size huzurlu, rahat ve sakinleşmiş hissettirecktir. Öğrendiklerim arasında mevcut pek çok çeşitli masaj, pek çok farklı teknik ve hatta hamileler için masaj teknikleri bile var.Bazen Keşke daha önce öğrenebilseydim diye düşünüyorum.

Size neyin uygun olduğunu öğrenmek için çok sayıda türü denemeniz gerekir. Farklı türleri denemek emin olun sadece araştırmaktan daha iyidir! Yağ ile yapılan masaj yöntemlerini araştırabilirsiniz! Lomi Lomi masajını Hawaii’de, Samoan’da, Shiatsu’da, Tayland’da hatta Çin’de bile bulabilirsiniz. Eğer bulamazsanız, İsveç’in klasik masajı olarak bilinen İsveç masajını deneyebilirsiniz.

#masöz #ela #hanım #kadıköy #istanbul

Veröffentlicht in: Gesundheit & Medizin
  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Masöz Ela Kadıköy İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×