Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Masöz Ceyda İstanbul

1.163 Aufrufe

Veröffentlicht am

İstanbul bayan masöz Ceyda Hanım kendi yerinde siz erkek veya kadın müşterilerine profesyonel masaj hizmeti vermektedir. Arayın, randevu alın.

Eğer egzersiz yapmaktan zevk alıyorsanız, egzersiz öncesinde ve sonrasında kas dokularınızı ovmayı denemelisiniz. Egzersiz öncesi kan akışını arttırmak için kas kütlelerinizi ellerinizle dövmeli ve ayrıca egzersiz sonrası toparlanma aşamasını hızlandırmak için kas kütlelerinize masaj terapisi yapmalısınız. Ovuşturma sonrası uzanın.

Eğer amacınız masaj terapi alıcısını yatıştırmak ise, yavaş hareket eden faaliyetlerden yararlanın. Eğer elinizin yerlerini çok hızlı değiştirirseniz ya da normal olarak sırta vurursanız, kesinlikle rahatlatıcı bir ortam oluşturmazsınız. Aksine sakin olmaya konsantre olun. Hem hızınızı düşürün hem kasıtlı olarak yavaş yavaş yer değiştirin. Biraz daha hızlanmak veya yavaşlamak için masaj terapi alıcısından ipuçları almak için bekleyin.

#masöz #ceyda #istanbul #terapi #terapist #avrupayakası

Veröffentlicht in: Gesundheitswesen
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Masöz Ceyda İstanbul

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×