Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Masöz Bade İstanbul

2.138 Aufrufe

Veröffentlicht am

Masöz Bade Ataşehir bölgesinde kendi yerinde hizmet vermektedir, profesyonel masöz olarak aramak ve bugün ondan masaj hizmeti almak ister misiniz?

Yapabileceğiniz ikinci şey de bir masaj terapisine gitmektir. Günlük işler vücuttaki kasların gerilmesine ve kasılmasına yol açar. Bu kasılmışlığı rahatlatmak için gerekli olan şey masajdır. Bu ayrıca kas dokularındaki ağrıyı azaltarak onların daha serbest ve rahat bir şekilde hareket etmelerine izin verir. Masaj bir zaman geçirme aracı değildir. Bunu en azından birkaç ayda bir yapmak istemelisiniz.

Az su içmek, az yemek yemek, stres, sinir sıkışması gibi çok sayıda etmen yorgunluklara sebep olabilir. Mümkünse geç yatmaktan, çok baharatlı, ekşi yiyeceklerden, kuru hamur işi gıdalardan ve alkolden kaçının. Boynun arka kısmına bir buz torbası yerleştirmek hızlı bir şekilde yardım ediyor gibi hissettirdi.

#masöz #bade #istanbul #ataşehir #profesyonel #uzman

Veröffentlicht in: Gesundheit & Medizin
  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Masöz Bade İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×