Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Lifestyle design

369 Aufrufe

Veröffentlicht am

Lifestyle design to zaprojektowany przez Ciebie sposób życia, nie tylko zawodowego ale i prywatnego. Naucz się już dziś wychodzić spoza schematów i żyć pełnią!

Veröffentlicht in: Lifestyle
 • Login to see the comments

Lifestyle design

 1. 1. Lifestyle design
 2. 2. Lifestyle design Projektowanie stylu życia (lifestyle design) po raz pierwszy zostało użyte przez Tima Ferrissa w książce „4-godzinny tydzień pracy“. To świetny, prosty i użyteczny sposób na uczynienie naszego życia wyjątkową przygodą.
 3. 3. Życiowe pytania… Pomyśl teraz, jak chcesz żyć za kilka lat od teraz? Jak chcesz zarabiać na życie, co chcesz robić po pracy, jakich ludzi chcesz mieć wokół siebie? Jakim pasjom chcesz się oddawać, jakich umiejętności chcesz się nauczyć?
 4. 4. …i szczere odpowiedzi Ważne, aby odpowiedzi na te pytania były faktycznie Twoje. Zwykle ludzie odpowiadają schematami, które były im wpajane przez lata - kariera, dom, samochód, rodzina.
 5. 5. Świadome działania Projektowanie stylu życia to podejmowanie świadomych działań, które mają na celu stworzenia szczęśliwego, niezależnego, zbalansowanego życia. To wyjście ze schematu nudnego i rutynowego życia, które zostało nam wpojone w szkołach i za pomocą mediów.
 6. 6. Projektuj własne życia zamiast pozwalać na to, aby społeczeństwo projektowało je za Ciebie. Chodzi o konkretne odpowiedzi na pytania: Jak dokładnie chcę, aby mój dzień wyglądał? Jak dokładnie chcę spędzać mój czas wolny? Co konkretnie będę robić, aby czuć, że żyję? Projektuj, stawiaj cele i działaj!
 7. 7. Nie musisz wyjeżdżać daleko, aby to robić. Każdy może zaprojektować życie, w którym na co dzień robi to, co chce. Nawet, jeśli będzie to wymagało sporych zmian w materii zawodowej lub prywatnej. Nawet, jeśli zajmie Ci to rok, dwa czy trzy lata życia.
 8. 8. Nie wiesz od czego zacząć? Life Architect posiada zestaw narzędzi, aby pomóc Ci zaprojektować wymarzony styl życia!
 9. 9. Life Architect Box „Zaprojektuj swoje życie i działaj” to zestaw narzędzi: plików multimedialnych oraz zeszytu ćwiczeń, które pomogą Ci poznać samego siebie, wziąć odpowiedzialność za własne decyzje oraz akceptować to, kim jesteś.
 10. 10. Odrzuć stare przyzwyczajenia Twój styl życia nie musi być monotonny i schematyczny. Pozbądź się starych przyzwyczajeń, zrób porządki. Uwolnij trochę czasu i spróbuj nowych rzeczy - idź na lekcję tańca, poznaj sztuki walki, wybierz się na spotkania pasjonatów określonej dziedziny. Zacznij uprawiać sport albo zrób sobie wycieczkę za miasto!
 11. 11. Świat oferuje Ci szerokie spektrum możliwości. Na każdym rogu czeka na Ciebie masa sposobów na doświadczanie życia na nowo. Wszędzie czają się darmowe okazje do robienia rzeczy, których nie robiłeś nigdy. Wyjdź poza swoją strefę komfortu i przemebluj swoje życie.
 12. 12. Podczas eksperymentowania sprawdź, jak nowe aktywności wpływają na Twoje samopoczucie, poziom szczęścia, radość z życia. Prawdopodobnie każda z tych rzeczy będzie dla Ciebie nowym bodźcem, który wytrąci Cię ze snu i sprawi, że znowu poczujesz, że żyjesz.
 13. 13. LifeArchitect.pl Odwiedź nas!

×