Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

"Моя бібліотека" - Зеленська сільська бібліотека філія

783 Aufrufe

Veröffentlicht am

"Моя бібліотека" - Зеленська сільська бібліотека філія

Veröffentlicht in: Bildung
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

"Моя бібліотека" - Зеленська сільська бібліотека філія

 1. 1. ЗЕЛЕНСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ
 2. 2.  Розташована бібліотека в приміщенні місцевого будинку культури с. Зелена на другому поверсі.  Зеленська сільська бібліотека-філія – це інформаційна книгозбірня, яка стала осередком суспільно-політичного життя села, місцем зустрічі талановитих людей, проведення літературних та тематичних вечорів, презентацій книг.
 3. 3.  Бібліотека с. Зелена виконуючи основну місію, реалізує на практиці функції: інформаційну, освітню, дозвілеву.  Оскільки бібліотека являється осередком культури, центром її духовності, найголовнішим завданням є:  - відроджувати і популяризувати духовні цінності,  - утвердження любові до Батьківщини,  - шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу.
 4. 4.  Бібліотека обслуговує понад 1000 користувачів та організовує свою роботу, виходячи із соціальних та життєвих потреб кожного члена громади. Цьому сприяє тісна співпраця з Б.К., школою, виконавчим комітетом сільської ради та депутатським корпусом.  До послуг користувачів:  - книжковий фонд в кількості 10 080 примірників,  - абетковий каталог,  - систематичний каталог,  - систематична картотека статей,  - краєзнавча картотека,  - картотека лауреатів літературних премій.
 5. 5. Особливе місце в діяльності бібліотеки займає громадсько-патріотичне виховання населення, зокрема – вивчення історії і культури України та рідного краю, формування національної свідомості, дбайливого ставлення до звичаїв, традицій. Саме з цією метою і проведено в бібліотеці: - Урок-екскурс «Україна завжди прагнула до волі» (до дня Соборності), - Година-пам»яті «Крути незгасна пам»ять і урок сьогодні», - Урок-пам»яті до дня Героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня! Вічна Слава Героям», - Літературно-музичний вечір «У рідному краю – серце співає – одна Україна і двох не буває» - Патріотичний флеш-моб «Запалимо свічу пам»яті разом»
 6. 6.  Краєзнавча робота посідає важливе місце в діяльності бібліотеки, сприяє вихованню у молоді патріотизму, національної свідомості, високої моральності.  Одне з чільних місць належить виховання любові і дбайливого ставлення до рідної землі, - своєї «малої батьківщини» , її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи. Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, вивчати його історію, мову, культуру.
 7. 7.  Година народознавства «Світ не пізнаєш, не вивчивши рідного краю».  Краєзнавчі читання.
 8. 8. Вивчаючи рідний край, бібліотека с. Зелена веде популяризацію туризму. Цей напрям розвиває в тісній співпраці з Черниківським природно науково- дослідним відділенням природного заповідника «Горгани». День туризму – свято всіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туристичні подорожі та екскурсії є великою школою життя для підростаючого покоління. Крім виховання високих моральних якостей та естетичних почуттів, вони розвивають спостережливість дітей, уяву. А також пізнають життя у всій його різноманітності, збагачуючи свій розум теорією і практикою пізнання дійсності.
 9. 9.  Функцією природоохоронної діяльності бібліотеки є екологічне виховання, бібліотека виконує її, формуючи необхідність підвищення у людей екологічної культури, екологічного мислення, виховання любові до природи, бажання її берегти.
 10. 10.  У рамках проекту бібліотека провела свято вшанування багатодітних матерів «У світі все починається з мами».
 11. 11.  Бібліотека – це перш за все світ спілкування з книгою, те середовище для читання, в якій найбільш задовольняється потреба користувачів у спілкуванні.  Читання закладене в основу навчання і є одним з найнеобхідніших навичок в житті. Люди, які вміють добре читати, вносять внесок у створення процвітаючого, працездатного суспільства. У той же час вони самі живуть більш насиченим життям.
 12. 12.  Проведено ряд масових заходів, щодо просування книги та читання.  Тиждень Дитячої та Юнацької Книги синтезом яких є Книга.  Година читання «Читаємо разом»  Екскурсія до бібліотеки «Ростемо і розвиваємося»  Голосні читання українських казок « Казковий віночок»
 13. 13.  Шлях до читання малюка прокладається через гру, розмальовки, конкурси, вірші.
 14. 14.  Історія села,  Відомі люди села,  Старожили розповідають,  Зелена туристична,  Читання – комунікативне середовище.
 15. 15.  Якщо Вас цікавлять події в Україні та світі, якщо Ви хочете знати про нові літературні надходження, якщо Вам просто хочеться з кимось поспілкуватись,  ЗАХОДЬТЕ ДО НАС В БІБЛІОТЕКУ!

×