Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Дозволи та ліцензії необхідні
для створення бізнесу в Україні
Ремез М.
Васильєв А.
ЕМБ-502
Який дозвіл треба отримати, щоб займатись
підприємницькою діяльністю в Україні?
Перш за все, для того, щоб займатись підприємницькою
діяльністю, згідно Закону України «Про державну реєстрацію
юридичних ...
Дозвіл органів пожежного нагляду
Для початку роботи необхідно отримати
декларацію про відповідальність матеріальної та
тех...
Дозвіл органів Санітарно-епідеміологічної
служби
В межах своєї компетенції, згідно чинного законодавства,
Санітарно-епідем...
Для ведення звичайної діяльності не вимагається отримання
особливих ліцензій, окрім випадків, передбачених Законом «про
лі...
До таких видів діяльності відносяться:
♣банківська діяльність (Національний банк України)
♣виробництво і торгівля алкоголе...
До таких видів діяльності відносяться (2):
♠медична практика (МОЗ)
♠перевезення пасажирів, небезпечних вантажів річковим, ...
Що буде інакше, якщо бізнес хоче відкрити іноземець?
Майже нічого!
Для того, щоб громадянин міг працювати в Україні офіційно,
на законних підставах, він має отримати дозвіл на
працевлаштува...
Для того, що отримати дозвіл на підприємницьку діяльність,
іноземцям слід також зареєструватися у Єдиному державному
реєст...
Для фізичних осіб-підприємців реєстрація проходить на
підставі того, що особа знаходиться на території України легально
та...
Для юридичних осіб реєстрація проходить за ще меншими
вимогами. Іноземний громадяни, в’їхавши на територію України
має отр...
Дякую
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Дозволи і ліцензії необхідні для створення бізнесу в Україні

1.009 Aufrufe

Veröffentlicht am

Дозволи і ліцензії необхідні для створення бізнесу в Україні

Veröffentlicht in: Bildung
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Дозволи і ліцензії необхідні для створення бізнесу в Україні

 1. 1. Дозволи та ліцензії необхідні для створення бізнесу в Україні Ремез М. Васильєв А. ЕМБ-502
 2. 2. Який дозвіл треба отримати, щоб займатись підприємницькою діяльністю в Україні?
 3. 3. Перш за все, для того, щоб займатись підприємницькою діяльністю, згідно Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб - підприємців» обов’язковою є реєстрація у Єдиному державному реєстрі.
 4. 4. Дозвіл органів пожежного нагляду Для початку роботи необхідно отримати декларацію про відповідальність матеріальної та технічної бази підприємства вимогам державної безпеки. Крім того, підприємствам, яким притаманний високий ступінь ризику також доведеться подавати позитивний експертний висновок протипожежного стану приміщення.
 5. 5. Дозвіл органів Санітарно-епідеміологічної служби В межах своєї компетенції, згідно чинного законодавства, Санітарно-епідеміологічна служба уповноважена видавати такі дозволи: • Експлуатаційний дозвіл для підприємств харчової промисловості • Висновок санепідеміологічної експертизи, який підтверджує відповідність підприємства вимогам безпеки для життя і здоров’я населення
 6. 6. Для ведення звичайної діяльності не вимагається отримання особливих ліцензій, окрім випадків, передбачених Законом «про ліцензування певних видів господарської діяльності».
 7. 7. До таких видів діяльності відносяться: ♣банківська діяльність (Національний банк України) ♣виробництво і торгівля алкоголем та тютюновими виробами (Державна фіскальна служба) ♣діяльність у галузі телебачення і радіомовлення (Національна рада з питань телебачення і радіомовлення) ♣діяльність у сфері електроенергетики (НКРЕКП) ♣виробництво лікарських засобів, оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами, імпорт лікарських засобів (Держлікслужба) ♣освітня діяльність закладів освіти (МОН, обласні, Київська міська держадміністрації) ♣діяльність у сфері телекомунікацій (НКРЗІ)
 8. 8. До таких видів діяльності відносяться (2): ♠медична практика (МОЗ) ♠перевезення пасажирів, небезпечних вантажів річковим, морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом (Укртрансбезпека) ♠ветеринарна практика (Держпродспоживслужба) ♠випуск та проведення лотерей (Мінфін) ♠туроператорська діяльність (Мінекономрозвитку) ♠посередництво у працевлаштуванні за кордоном(Мінсоцполітики) ♠зовнішньоекономічна діяльність (Мінекономрозвитку, обласні, Київська міська держадміністрації)
 9. 9. Що буде інакше, якщо бізнес хоче відкрити іноземець?
 10. 10. Майже нічого!
 11. 11. Для того, щоб громадянин міг працювати в Україні офіційно, на законних підставах, він має отримати дозвіл на працевлаштування іноземців в Україні. Тільки після такої процедури іноземна особа може бути директором своєї фірми.
 12. 12. Для того, що отримати дозвіл на підприємницьку діяльність, іноземцям слід також зареєструватися у Єдиному державному реєстрі.
 13. 13. Для фізичних осіб-підприємців реєстрація проходить на підставі того, що особа знаходиться на території України легально та проживає на території України не менше трьох місяців за місцем реєстрації. Відбувається реєстрація на підставі паспортного документу.
 14. 14. Для юридичних осіб реєстрація проходить за ще меншими вимогами. Іноземний громадяни, в’їхавши на територію України має отримати ідентифікаційний код в органах Державної податкової служби, після чого може одразу ж зареєструвати собі юридичну особу, бути її засновником або учасником, та вільно здійснювати господарську діяльність в Україні.
 15. 15. Дякую

×