Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Sosyal Medya

226 Aufrufe

Veröffentlicht am

facebook, twitter, pinterest, instagram, youtube

Veröffentlicht in: Soziale Medien
  • Login to see the comments

Sosyal Medya

  1. 1. facebook NEDİR? 800.000.000 kullanıcısı olan sosyal medya platformu Neler Yapabiliriz? Markanızın sosyal medyada nasıl konuşması gerektiğini belirleyebiliriz. Hayran sayfanızı farklı dillerde konuşan, dinleyen, yanıt veren bir mecra haline dönüştürebiliriz. İlgi çekici ve sürekliliği olan görsel bir dil yaratabiliriz. Hayran sayfanızı diğer sosyal mecralarla birbirine bağlayarak, etkileşimi dolayısıyla etkiyi artırabiliriz. Facebook Ads ile markanızın ve hayran sayfanızın farkındalığını artırabiliriz.
  2. 2. twitter Nedir ? Tüm dünyada 300.000.000 kullanıcısı olan miniblog sitesi. Neler Yapabiliriz? Twitting alışkanlıklarına uygun bir dil yaratarak hedef tüketicinizle iletişime geçmenizi sağlayabiliriz. Takipçi sayısını artırarak sosyal medyadaki farkındalığınızı artırabiliriz. Fenomenlerle iletişime geçerek twitter hesabını kendi ayakları üzerinde bir mecra haline dönüştürebiliriz.
  3. 3. Nedir? iPhone ve Android cihazlar üzerinden, fotoğraf düzenleme ve paylaşma sitesi Neler yapabiliriz? Ürün fotoğraflarını veya kendi çektiğiniz fotoğrafları, isteğe bağlı olarak, çeşitli efektler uygulayarak instagram ya da diğer sosyal mecralarda paylaşabilir;böylelikle markanızın daha profesyonel bir görünüm kazanmasını sağlayabiliriz.
  4. 4. Nedir ? 15 milyon aktif kullanıcısı olan görsel paylaşım sitesi. Neler Yapabiliriz? Markanızın ürün odaklı ya da life style içerikli görsellerini hedef kitle ile buluşturabiliriz. Kullanılan görsellerin bağlantıları ile kendi sayfalarına trafik yaratabiliriz. Kampanya ve yarışma konseptleri ile lansman yapabiliriz.

×