Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Digital Agenda Lviv

3.422 Aufrufe

Veröffentlicht am

Digital Agenda Lviv

Veröffentlicht in: Präsentationen & Vorträge
 • Dating for everyone is here: ❶❶❶ http://bit.ly/2F90ZZC ❶❶❶
     Antworten 
  Sind Sie sicher, dass Sie …  Ja  Nein
  Ihre Nachricht erscheint hier
 • Dating direct: ❤❤❤ http://bit.ly/2F90ZZC ❤❤❤
     Antworten 
  Sind Sie sicher, dass Sie …  Ja  Nein
  Ihre Nachricht erscheint hier

Digital Agenda Lviv

 1. 1. Електронне місто Львів
 2. 2. 1. ПРОЗОРІСТЬ
 3. 3. 1.1. Прозорий бюджет Можливість для всіх громадян побачити бюджет і витратні статті міста з максимальною деталізацією і візуалізацією. Сьогодні: Бюджет відкритий за кращими міжнародними принципами візуалізації. Мета: Бюджет відкритий, але мета ще більше деталізувати і прив'язати інформацію до електронних торгів і петицій.
 4. 4. 1.1. Прозорий бюджет
 5. 5. 1.1. Прозорий бюджет • У листопаді 2014 року Департамент економічної політики Львівської міської ради прийняв участь у пілотному проекті створення системи електронних закупівель. • Львів - став один із перших міст, яке долучилося до проекту ProZorro.Коли у лютому 2015 року система вперше запрацювала в реальному режимі, Департаментом економічної політики було оголошено першу закупівлю в електронній системі ProZorro. • Станом на 18.09.2015 структурними пыдрозділами ЛМР здійснено 22 закупівель в системі ProZorro.
 6. 6. Бюджет на карті міста
 7. 7. 1.2. Прозорі електронні торги Всі закупівлі міста переводяться на електронні торгові майданчики (ПроЗорро). Сьогодні: Економічний департамент мерії Львова користується ПроЗорро. Мета: Перевести закупівлі всіх департаментів на електронні торгові майданчики.
 8. 8. 1.3. Електронні петиції Можливість подати і отримати відповідь на електронне звернення громадянина або колективну петицію. Петиція буде розглянута, і відповідь надано. Сьогодні: мерією приймаються електронні листи, але вони не розглядаються в порядку петицій. Мета: створити інструмент подачі петицій і починати приймати і електронні петиції від громадян.
 9. 9. 1.4. Доступ до публічної інформації Місто відкриває і забезпечує, в міру можливостей, доступ до всіх даних, які не є закритими за законом. Сьогодні: а) декларації про доходи чиновників; б) генеральні плани та плани територій; Мета: в) інформація про держслужбовців і їх заробітних платах; г) інформація щодо міських закупівель; д) єдиний реєстр підприємців; ж) реєстр об'єктів державної власності та угоди, пов'язані з ними.
 10. 10. Онлайн карта ДПТ і громадських слухань
 11. 11. Відкрита база всіх договорів міста База всіх договорів і на комерційній основі, і на основі благодійних проектів, де бенефіцарій - місто, повинна бути доступною для всіх громадян в постійно оновленому вигляді. Сьогодні: дана база відсутня Мета: всі громадяни зможуть подивитися базу договорів, укладених містом, з пошукачем за різними параметрами.
 12. 12. 2. ЕФЕКТИВНІСТЬ
 13. 13. 2.1. Впровадження документообігу Впровадження документообігу на всіх рівнях виконавчої влади для можливості чиновника чи громадянина відслідковувати процес пересування документів та прийняття рішень на всіх рівнях процесу. Сьогодні: застаріла система документообігу Lotus Notes Мета: 1 січня 2016 впроваджується нова система документообігу Alfresco на основі open source, яка буде приєднана до електронної пошти чиновників і до особистого кабінету мешканця Львова.
 14. 14. Електронний документообіг Альфреско
 15. 15. 2.2. Впровадження електронно-цифрового підпису (ЕЦП) Весь документообіг в мерії повинен бути в електронному форматі і, при потребі, підписаний електронним цифровим підписом. Сьогодні: ЕЦП використовується тільки декількома підрозділами. Мета: Мешканці зможуть через особистий кабінет підписувати потрібні довідки та документи, і чиновники будуть готові підписувати і розглядати документи з цифровим підписом найбільших центрів ЕЦП.
 16. 16. 2.3. Особистий кабінет з електронною ідентифікацією мешканця Можливості електронної ідентифікації при спілкуванні, отриманні сервісів та електронних адміністративних послуг через особистий кабінет. Сьогодні: через особистий кабінет мешканця можна замовити електронні послуги через ЕЦП фіскальної служби, БанкіІД ПриватБанку та Ощадбанку, пілотується МобільнийІД Київстару і впроваджується ІД-картка. Мета: створити максимально широкий спектр можливостей ідентифікації мешканця для отримання електронних послуг (ЕЦП, БанкІД, МобілІД, ІД-картка)
 17. 17. 2.3. Особистий кабінет з електронною ідентифікацією мешканця
 18. 18. 2.3. Особистий кабінет з електронною ідентифікацією мешканця
 19. 19. 2.4. Картка львів’янина Картка мешканця дасть змогу: а) отримувати електронні адміністративні послуги; б) надавати цифровий підпис; в) використовувати картку як ідентифікаційний документ (як картка лояльності); г) картка учасника АТО; е) використовувати картку в громадському транспорті для проїзду та оплати; ж) використовувати картку як платіжну картку банку- партнера.
 20. 20. 2.4. Картка львів’янина Сьогодні: з Ощадбанком і ПластікКард в процесі створення першої з найширшою функціональністю ІД- картки в Україні. Мета: починати видавати перші ІД-картки, в першу чергу, учасникам АТО з жовтня і мешканцям Львова.
 21. 21. 2.5. Можливість електронного листування з державними службовцями Всі співробітники мерії повинні мати електронну пошту та відповідати на надіслані в електронному форматі листи також в електронному форматі. Сьогодні: функціонує система е-звернення із контролем виконання відповідей. Мета: всі співробітники мерії та ЦНАП будуть приймати електронну пошту та відповідати в електронному форматі.
 22. 22. 2.6. Децентралізація адміністративних послуг Перевести всі послуги в електронний формат, але поки послуги не переведені, і для тих, хто воліє отримувати послуги через чиновників, створюється Єдине Вікно або Єдиний центр обслуговування клієнтів. Мета - зосередити в одному приміщенні якомога більше послуг різних органів місцевого самоврядування та міністерств, спрощуючи так отримання послуг. Сьогодні: Роль «Єдиного Вікна» Виконує Центр Надання Адміністратівніх Послуг. На сьогодні доступно 288 послуг, в тому числі інших державних органів. Мета: пропонувати максимальну кількість адміністративних послуг через одне вікно ЦНАП. Почався пілот передачі повноважень різних міністерств місцевим ЦНАП.
 23. 23. 2.7. Переведення всіх адміністративних послуг в електронний формат Сьогодні: ЛМР: 1. Видача завірених копій (витягів), ухвал міської ради, рішень виконавчого комітету, розпоряджень Львівського міського голови 2. Видача довідок про перебування на квартирному та кооперативному обліках ГУ МВС у Львівській області: 1. Видача довідки про несудимість ГУ ДФС у Львівській області: 1. Видача довідки про доходи
 24. 24. Особистий кабінет мешканця Мета: повна автоматизація і переведення адміністративних послуг в електронний формат. З жовтня в ЛМР: 1. Довідка про склад сім’ї (Ф-2) 2. Встановлення автономного опалення взамін пічного 3. Прийняття рішення про надання в оренду вільного приміщення 4. Продовження пріоритету на розміщення зовнішньої реклами 5. Скасування пріоритету на розміщення зовнішньої реклами 6. Видача відомостей із документації із землеустрою, що включена до держ. Фонду документації із землеустрою 7. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки 8. Дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки
 25. 25. 2.8. Оцифрування та створення реєстрів і архівів Для повноцінного переведення послуг в електронний формат треба створити взаємодіючі реєстри та оцифрувати актуальну та пріоритетну інформацію в електронні реєстри. Сьогодні: Архіви існують виключно у паперовому форматі. Реєстр мешканців створюється в межах проекту «Картка львів'янина». Мета: в першу чергу оцифрувати в повноцінному форматі базу мешканців міста і земельний кадастр.
 26. 26. 2.9. Збір і аналіз інформації та статистики міста Для прийняття правильних для розвитку міста рішень, треба мати актуальну і проаналізовану інформацію і статистику з різних державних і приватних джерел. Інформація повинна аналізуватися з використанням найактуальніших рішень big data. Сьогодні: дані зберігають у не зручному для аналітіки форматі. Для аналітики використовуються паперові звіти та зроблені вручну презентації. Разом с цим, в туристично- інформаційних Центрах функціонує система автоматизованої аналітики. Мета: в першу чергу оцифрувати в повноцінному форматі базу мешканців міста і земельний кадастр.
 27. 27. Аналітика ТІЦ
 28. 28. 2.10. Забезпечення інтероперабельності реєстрів місцевого рівня Оцифровані бази даних повинні між собою обмінюватися найактуальнішою інформацією для повноцінної можливості електронних послуг. При цьому держава не повинна запитувати повторно у людини інформацію, якою воно вже володіє (європейський принцип "once only").
 29. 29. 2.11. Забезпечення достатнього рівня захисту персональних даних Створення електронних реєстрів та електронних послуг не повинно і не може ставити під ризик персональні дані громадян. Дані повинні бути захищені і за українським законодавством, і за кращими європейськими принципами.
 30. 30. 2.12. Надання інформації про місто в електронному вигляді Вся інформація про місто повинна бути доступна на веб-сайті або через веб-сайт міста в т. ч.: а) час прийому громадян різного рівня чиновників; б) відкритий бюджет міста; в) інформація про проведення і проведені закупівлі міста; г) технічні картки та інформація про порядок отримання адміністративних послуг; І т.д.
 31. 31. 2.13. Гаряча лінія проблем Громадяни можуть відправити свою проблему через спеціальний додаток в інтернеті і на мобільному з доданою фотографією або додатковою інформацією. Проблема реєструється й за допомогою документообігу можна відстежити процес вирішення даної проблеми. Карту проблем можна і в реальному часі відслідковувати в онлайн додатку у вигляді карти з фільтрами. Сьогодні: функціонує система е-звернення в ЛМР, яка доступна в інтернеті, а такоже на платформах iOS i Android. Мета: створити картку проблем і в реальному часі відслідковувати їх вирішення.
 32. 32. 3. ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ
 33. 33. Вікно можливостей - Навчання комп’ютерної грамотності учасників АТО і пенсіонерів; - Комп’ютеризація шкіл, ВНЗ і бібліотек; - Створення точок доступу до інтернету; - Соціологічне дослідження інформатизації населення.
 34. 34. 3. Людський капітал 3.1. Підвищення комп'ютерної грамотності, в тому числі держслужбовців 3.2. Оновлення комп'ютерів і обладнання 3.3. Створення пунктів доступу до інтернету, в тому числі обладнання шкіл і бібліотек, відкритих пунктів доступу 3.4. Підтримка впровадження нових технологій доступу 3.5. Навчання користуватися послугами та ІД-карткою 3.6. Постійний розвиток навичок у сфері інновацій та ІТ на рівні цивільних think tank, що складаються з експертів та представників місцевої влади

×