Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Marka İle Doğru İletişim
Marka Yönetimi ve İletişimi Micro MBA Eğitimi

http://www.ibsturkiye.com/sertifikaprogramlari/uru...
Marka İle Doğru İletişim
Brief Nedir?
Kısa ve öz, Özet
Müşteri ile ajansın ortak
paydasıdır.

Nasıl Olmalı?
Müşteriden tüketiceye kadar olan
tüm me...
Yaratıcı Brief’ e gelmeden önce!!
 Müşteri briefi
 Ajans değerlendirmesi
 Strateji sunumu – debrief Brief doğru anlaşıl...
Yaratıcı Brief nelerden oluşur?
Amaç
Yapılmak istenen?
Çözülmesi gereken problem?
Şuanki durum?
Söylemek istediğimiz en ön...
Nasıl söylemeliyiz?
Hedef kitleyi nasıl inandırıp,ikna ederiz?
Motivasyon unsuru ne?

Tasarımın tarzı ne olmalı?
Ciddi -Ku...
Teknik bilgiler
Teknik çalışmaların içeriği

Zamanlaması
Yaratıcı çalışma için başka neler yapılabilir?
Olması gerekenler
...
Marka Yönetimi ve İletişimi Micro MBA Eğitimi

http://www.ibsturkiye.com/sertifikaprogramlari/urun-kurum-boyutlu-marka-yon...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Marka i̇le Doğru İletişim / Istanbul Business School / Marka Yönetimi ve İletişimi Micro MBA Eğitimi

841 Aufrufe

Veröffentlicht am

Marka Yönetimi Micro MBA programı, markaların önemi ve tüketiciye ne ifade ettiğinden yola çıkar ve markaların nasıl yönetilmeleri gerektiğini uygulama ve ispatlarıyla gözler önüne serer.

Marka Eğitimi, marka yönetimi ve stratejik marka yönetimi ile ilgili tüm konuların tartışıldığı bu eğitimin önemli bir amacı da markanın yöneticilerini, karlılığı artıracak yöntemlerle buluşturmaktır.

İş dünyasının vizyoner, sektörüne ilham veren profesyonelleri arasından seçilmiş yöneticiler, gerçek iş dünyası deneyimlerini pazarlama iletişimi eğitimi katılımcılarıyla paylaşacaktır.

http://www.ibsturkiye.com/sertifika-programlari/urun-kurum-boyutlu-marka-yonetimi-mikro-mba

Veröffentlicht in: Karriere
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Marka i̇le Doğru İletişim / Istanbul Business School / Marka Yönetimi ve İletişimi Micro MBA Eğitimi

  1. 1. Marka İle Doğru İletişim Marka Yönetimi ve İletişimi Micro MBA Eğitimi http://www.ibsturkiye.com/sertifikaprogramlari/urun-kurum-boyutlu-marka-yonetimimikro-mba www.ibsturkiye.com 444 5 427
  2. 2. Marka İle Doğru İletişim
  3. 3. Brief Nedir? Kısa ve öz, Özet Müşteri ile ajansın ortak paydasıdır. Nasıl Olmalı? Müşteriden tüketiceye kadar olan tüm mesajları kapsamalıdır. Herkesin okuyup anlayabileceği açıklıkta olmalıdır.
  4. 4. Yaratıcı Brief’ e gelmeden önce!!  Müşteri briefi  Ajans değerlendirmesi  Strateji sunumu – debrief Brief doğru anlaşılmış mı?
  5. 5. Yaratıcı Brief nelerden oluşur? Amaç Yapılmak istenen? Çözülmesi gereken problem? Şuanki durum? Söylemek istediğimiz en önemli TEK şey? Vermek istediğimiz mesaj ne? Tek kısa cümle ile ilan/broşür/logo ne anlatmalı? Kime hitap ediyoruz? Detaylandırlmış hedef kitle profili? Yaş, cinsiyet Tüketici ne düşünüyor? Tüketici davranışları ne yönde?
  6. 6. Nasıl söylemeliyiz? Hedef kitleyi nasıl inandırıp,ikna ederiz? Motivasyon unsuru ne? Tasarımın tarzı ne olmalı? Ciddi -Kurumsal? Sevimli – Sıcak? Rakip örnekleri nasıl? Hangi mecraları kullanacağız? Online ? Offline ? Entegre?
  7. 7. Teknik bilgiler Teknik çalışmaların içeriği Zamanlaması Yaratıcı çalışma için başka neler yapılabilir? Olması gerekenler Örnekler Rakipler Zamanlama Taslak sunum tarihi İş teslim tarihi
  8. 8. Marka Yönetimi ve İletişimi Micro MBA Eğitimi http://www.ibsturkiye.com/sertifikaprogramlari/urun-kurum-boyutlu-marka-yonetimimikro-mba www.ibsturkiye.com 444 5 427

×