Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Інтелектуальна вікторина

Фізматінфо 2

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Інтелектуальна вікторина

 1. 1. Питання цього конкурсу приносять командам від 1 до 5 балів залежно від кількості використаних підказок. Відповідь після першої підказки оцінюється в 5 балів, після другої - в 4 бали і т.д.
 2. 2. У природі дуже багато речовин. Про одну з них зараз піде мова. Що це за речовина? 1. Цю речовину називають «соком життя на Землі» 2. Її можна використовувати для зменшення тертя. 3. Її використовують в системах нагрівання й охолодження. 4. З усіма трьома її агрегатними станами ми досить часто зустрічаємося. 5. З цієї речовини на 65% складається організм людини.
 3. 3. Про прізвище дуже відомого вченого 1. Він - жив до нашої ери. 2. Коло його наукових інтересів: математика, механіка, оптика, астрономія. 3. З одним з його відкриттів ми стикаємося майже щотижня. 4. Він сказав: «Дайте мені точку опори і я переверну Землю». 5. За легендою, йому належить вигук «Еврика!», Що прозвучав слідом за зробленим ним відкриттям.
 4. 4. • Написати інформатичні терміни, які містять ноти: до, ре, мі, фа, соль, ля, сі. • Наприклад: доступ, ресурс, програміст і т.д.
 5. 5. *Необхідно для кожної букви алфавіта придумати математичний термін. *Наприклад: А – алгоритм, Б – бісектриса
 6. 6. 1.ТОЛЯ ЗОРІ. 2.ТИП ОКА. 3.ГІМН ФОТОНА. 4.ЖИРУ ПАН. 5.АТАС КИТ. 6.ТИН МАЯК. 7.МОРГ ІКЛА. 8.ПАН РАГУ. 9.ДИМ НА МЕТРО. 10.ЯК У ЦІ ДНІ.
 7. 7. 1. 1) коврова … 2) бігова … 3) … 2. 1) … концертна 2) … дій 3) … 3. 1) кухонний… 2) письмовий … 3) робочий … 4. 1) сімейний … 2) військовий… 3) … файлів В кожному із поданих завдань необхідно знайти слово, яке окрім двох наведених варіантів, має варіант його використання в інформатиці.
 8. 8. 5. 1) футбольне… 2) на аркуші зошита… 3) … 6. 1) частина круга… 2) частина трибуни стадіону… 3) … 7. 1) кіно … або відео … 2) … за пультом 3) … 8. 1) овочева … 2) … кораблів 3) … даних.
 9. 9. Правильна відповідь – 1 бал. Вставити замість крапок відповідний числівник 1. ....за всех, все за одного. 2. Не имей........рублей, а имей.........друзей. 3. .........раз примерь, ........раз отрежь. 4. За ....зайцами погонишься, ни ......не поймаешь. 5. .......голова хорошо, а ......лучше. 6. У .....нянек, дитя без глаз. 7. ..... .в поле не воин. 8. .. ..одного не ждут. 9. Летела сорока, а за нею...... . 10. ....с сошкой, а ........с ложкой.
 10. 10. Відгадайте, що сказав Резерфорд, виконавши свої досліди в 1911 році
 11. 11. 1. Гнучкий циліндр. 2. Довготривалий склероз. 3. Батьківський модуль. 4. Монологові двері. 5. Стілець відпочинку. 6. Повільне роз'єднання.
 12. 12. Правильна відповідь – 2 бали. 1. Нас гарний учень легко розпізнає: Ми правильні й неправильні буваєм. Хто більший, а хто менший, та однак З нас кожен в математиці – мастак, І кожен свою справу добре робить, Бо ми ж не хто-небудь, ми - .... 2. Одну у собі точку маю, Яку всі центром називають, Від точок інших всіх моїх, Яких, як кажуть, повний міх. На рівній відстані стоїть Він вперто протягом століть. Й стоятиме, допоки світ, Мільйони літ, мільярди літ.. 3. Привіт ! Моє наймення - ..., Тобі я рідний брат і друг. Як коло, майже, виглядаю: І круглий я, і центр теж маю. Однак всі учні знають в школі, І можуть довести це нині, Що маю точок я доволі Без ліку в себе всередині. .
 13. 13. 4. Вона на вигляд недолуга: Стришок маленький, та й усе. Але яку значну потугу Цей ледь помітний знак несе ! Це символ моря знань високих, Яке не має меж і дна. Не ступите не раз ні кроку Без терміну, що зветься ... 5. Летіла птиця по морозі Над хатами морозним днем, Загубила літеру в дорозі І стала цифрою з нулем. Що це таке ? 6. Кругла куля не проста, Голуба, велика: Без людей і без землі, І шляхи, і гори, І моря, і взагалі – Всі зелені простори. Що це таке ? 7. Ці числа є великі, А є і малюнки, Проте з них кожен має Лише 2 дільники.

×