Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

10 а вих_год

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

10 а вих_год

 1. 1. Соборна мати Україна –одна на всіх, як оберіг.
 2. 2. Історія становленнядержавності завждискладна і заплутана.Кожен народпройшов довгийшлях з війнами,горем та втратами.
 3. 3. Але історія українського народунайтяжча і найболючіша, аджезбудована вона була на кісткахтих, хто не жалів себе уборотьбі за соборність України.
 4. 4. У січні 1918 року була створенаУкраїнська Народна Республіка(УНР), а на територіях, щовходили до Австро-Угорськоїімперії, була заснованаЗахідноукраїнська НароднаРеспубліка (ЗУНР).
 5. 5. У грудні 1918 року лідери обохдержав у Фастові підписалипередоб’єднувальний договір. 22січня 1919 року цей договір, щоувійшов у історію як „акт злуки”–акт об’єднання українськихземель, був обнародуваний уКиєві на Софійській площі.
 6. 6. Це державне свято символізуєєдність українських земель. Іхоча державі тоді не вдалосязберегти цілісність танезалежність, акт злуки ставреальним втіленням вікової мріїукраїнців про свою сувереннудержаву.
 7. 7. Єдиною Україна пробула недовго:важке економічне і військовестановище, взаємна недовіраполітиків призвели до катастрофи.Вже через кілька місяців післяпроголошення Возз’єднаннябільшовики захопили Київ, СхіднуГаличину окупували поляки, аЗакарпаття – Чехословаччина.
 8. 8. І хоча акт злуки 1919 рокувиявився декларативним, ідеясоборності продовжувала жити.І 22 січня 1990 року мільйонитоді ще радянських українціввишикувалися у живий ланцюгвід Києва до Львова,відзначаючи День Соборності.
 9. 9. День Соборностівідзначався увідповідності до указупрезидента України від 21січня 1999 року № 42/99.
 10. 10. У 2011 році Указом ПрезидентаУкраїни Віктора Януковича від 30грудня 2011 рока № 1209/2011 “Провідзначення в Україні деякихпам’ятних дат і професійних свят”,День Соборності був об’єднаний зДнем Свободи, який ранішевідзначався 22 листопада і ставносити назву “День Соборності іСвободи України”.
 11. 11. Боже великий, єдиний, нам Українухрани,Волі і світла промінням ти її осіни.Світлом науки і знання нас, дітей,просвіти,В чистій любові до краю ти нас, Боже,зрости.
 12. 12. Ми є діти українські, хлопці і дівчата.Рідний край наш – Україна - красна ібагата.Рідне небо, ясне сонце, місяць, зорісрібні.Рідні люди: українці, всі до нас подібні.

×