Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
be mobile. live smarter.be mobile. live smarter.
be mobile. live smarter.
Peakode Hakkında
peakodePeakode Hakkında
Peakode Bursa merkezli bir mobil yazılım şirketidir.
peakode
Peakode iki temel ekibe dayanır.
Bu iki ekibin koordinasyonu sonucu fikirler ürünlere dönüşür.
MOBİL
UYGULAMA
KODL...
peakode
Müşteriye Sunulması / Müşteri Onayı
Market
Optimizasyonu
TestKodlamaTasarımAraştırma
Peakode Hakkında
Hizmetler ve...
peakode
Metodoloji
Dünyada en yaygın
yazılım geliştirme
metodolojisi olan
SCRUM (Çevik Yazılım
Geliştirme) kullanır.
Marke...
be mobile. live smarter.
Neden Mobil Uygulama?
peakodeNeden Mobil Uygulama?
İnternet büyük. Mobil çok daha büyük!
peakode
Türkiye’de,
•Kullanıcılar her gün 2 saatten fazla süreyi mobil cihazlar kullanmaya
ayırıyor.
•Akıllı telefon penet...
peakode
Mobil uygulamalar mobil web’i domine etmeye devam ediyor.
Zamangeçirmeyüzdesi
%0
%10
%20
%30
%40
%50
%60
%70
%80
%...
peakode
Peakode mobil uygulamalar geliştirmeyi çok seviyor.
Neden Mobil Uygulama?
be mobile. live smarter.
Geliştirdiği Ürünler
peakodeUludağ Kayak Merkezi
iOS ve Android Uygulaması
Uludağ Kayak Merkezi resmi mobil uygulamasıdır ve Uludağ’daki işletm...
peakodeBursa Yaşam
Bursa Yaşam iOS ve Android Uygulaması
“Bursa Yaşam” tamamıyla Bursa’ya özel içerik üreten, 120k üzeri b...
peakodeRouteUp
RouteUp iOS ve Android Uygulaması
RouteUp ile koşu, yürüyüş, bisiklet veya motorsiklet sporları yaparken ha...
peakodeSesli Sözlük
Sesli Sözlük Android Uygulaması
Sesli Sözlük internet üzerinde hizmet veren ve çok fazla dili barındır...
peakodeUstası Burada
Ustası Burada iOS ve Android Uygulaması
Ustası Burada, ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmet için i...
be mobile. live smarter.
İş Ortakları
peakodeİş Ortakları
be mobile. live smarter.
www.peakode.com
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Peakode

Peakode's main objective is creating solutions to your problems with easy-to-use, efficient and helpful mobile applications while using native development environments.

It focuses mobile applications as products and gives you marketing support after the release of your applications.

Ähnliche Hörbücher

Kostenlos mit einer 30-tägigen Testversion von Scribd

Alle anzeigen
 • Als Erste(r) kommentieren

Peakode

 1. 1. be mobile. live smarter.be mobile. live smarter.
 2. 2. be mobile. live smarter. Peakode Hakkında
 3. 3. peakodePeakode Hakkında Peakode Bursa merkezli bir mobil yazılım şirketidir.
 4. 4. peakode Peakode iki temel ekibe dayanır. Bu iki ekibin koordinasyonu sonucu fikirler ürünlere dönüşür. MOBİL UYGULAMA KODLAMA TASARIMPEAKODE Peakode Hakkında
 5. 5. peakode Müşteriye Sunulması / Müşteri Onayı Market Optimizasyonu TestKodlamaTasarımAraştırma Peakode Hakkında Hizmetler ve İş Akışı
 6. 6. peakode Metodoloji Dünyada en yaygın yazılım geliştirme metodolojisi olan SCRUM (Çevik Yazılım Geliştirme) kullanır. Market Optimizasyonu Uygulamaların marketlere yüklenmesi işleminden önce ve sonra market optimizasyonu hizmeti sunularak marketlerde görüntülenme oranları iyileştirilir. Peakode Hakkında
 7. 7. be mobile. live smarter. Neden Mobil Uygulama?
 8. 8. peakodeNeden Mobil Uygulama? İnternet büyük. Mobil çok daha büyük!
 9. 9. peakode Türkiye’de, •Kullanıcılar her gün 2 saatten fazla süreyi mobil cihazlar kullanmaya ayırıyor. •Akıllı telefon penetrasyonunun en hızlı yükseldiği ve tüketici sayısının en hızlı arttığı 10 ülkeden biri. •Her 5 kişiden 1’i akıllı telefon kullanıyor. •Tüketicilerin yüzde 42’si akıllı telefonları için televizyonlarından vazgeçmeyi kabul ediyor. •Mobil kullanıcıların yüzde 23’ü televizyon izlerken diğer taraftan televizyondaki program hakkında daha fazla bilgi almak için mobil cihazlarını kullanıyor. Neden Mobil Uygulama?
 10. 10. peakode Mobil uygulamalar mobil web’i domine etmeye devam ediyor. Zamangeçirmeyüzdesi %0 %10 %20 %30 %40 %50 %60 %70 %80 %90 %100 2013 2014 %14%20 %86%80 Mobil Web Mobil Uygulamalar Neden Mobil Uygulama?
 11. 11. peakode Peakode mobil uygulamalar geliştirmeyi çok seviyor. Neden Mobil Uygulama?
 12. 12. be mobile. live smarter. Geliştirdiği Ürünler
 13. 13. peakodeUludağ Kayak Merkezi iOS ve Android Uygulaması Uludağ Kayak Merkezi resmi mobil uygulamasıdır ve Uludağ’daki işletme sahiplerinin misafirleri için sürekli güncelledikleri en doğru bilgi kaynağıdır. APPLE APP STORE GOOGLE PLAY STORE Uludağ Kayak Merkezi mobil uygulaması ile: •Web kameraları ile farklı noktalardan Uludağ’ı canlı olarak izleyebilirsiniz. •Konaklama seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilir, rezervasyon yapabilirsiniz. •Yakındaki mekanları keşfedebilirsiniz. •Etkinlikleri takip edebilirsiniz. •Hava durumu ve kar kalınlığı bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. •Pistler ve liftler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, açık-kapalı durumlarını görüntüleyebilirsiniz. •Acil durum özelliği ile kaybolduğunuzda ya da zor bir durumda kaldığınızda konumunuzu farklı yollarla bildirebilirsiniz. •Yol ve trafik durumunu önceden öğrenebilir, dağa çıkma planları yapabilirsiniz.
 14. 14. peakodeBursa Yaşam Bursa Yaşam iOS ve Android Uygulaması “Bursa Yaşam” tamamıyla Bursa’ya özel içerik üreten, 120k üzeri beğeniye sahip bir Facebook sayfasıdır. APPLE APP STORE GOOGLE PLAY STORE Bursa Yaşam mobil uygulaması ile: •Bursa’da düzenlenen tüm konserler, sergiler, tiyatrolar ve her türlü etkinliğe anlık olarak ulaşabilirsiniz. •Etkinliklere katılmadan önce anlık hava durumu bilgilerine göz atabilir, hatta 1 haftalık hava durumu tahminiyle hangi etkinliğe katılacağınıza önceden karar verebilirsiniz. •Eğer Bursa’ya ilk kez geliyorsanız Bursa’daki konaklama imkanlarına erişebilirsiniz. •Bilmediğiniz bir yere gittiğinizde ise, uygulama içerisindeki mekanlar bölümünü kullanarak etrafınızda olan tüm mekanların bilgisine erişebilir, size olan uzaklıklarını öğrenebilirsiniz.
 15. 15. peakodeRouteUp RouteUp iOS ve Android Uygulaması RouteUp ile koşu, yürüyüş, bisiklet veya motorsiklet sporları yaparken harita üzerindeki rotanızı çizer, kat ettiğiniz mesafeyi, hızınızı ve yaktığınız kalori miktarlarını sunar. Buna ek olarak bir spora başlamadan önce manuel olarak harita üzerinde rotalar oluşturmanızı sağlar. Daha sonra bu rotaları takip edebilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. APPLE APP STORE GOOGLE PLAY STORE
 16. 16. peakodeSesli Sözlük Sesli Sözlük Android Uygulaması Sesli Sözlük internet üzerinde hizmet veren ve çok fazla dili barındıran bir online sözlüktür. Peakode tarafından geliştirilen yepyeni Android uygulaması ile sözcük çevirilerine ek olarak sesli kitap satışları, oyunlar, profesyonel çeviri hizmetleri vermektedir. GOOGLE PLAY STORE (Henüz yayında değil)
 17. 17. peakodeUstası Burada Ustası Burada iOS ve Android Uygulaması Ustası Burada, ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmet için işinin erbabı binlerce usta ve firma ilanı ile ustalar ve müşterilerini biraraya getiren Türkiye’nin en büyük dijital platformudur. APPLE APP STORE Ustası Burada mobil uygulaması ile: •Yapı Ustaları, Tamirat Ustaları, Araç Ustaları, Meslek Ustaları kategorilerine tıklayarak ilanları listeleyebilir. •Aramanızı hizmet kategorisi ve lokasyon bazında daraltabilir. •“Haritada Göster” özelliğini kullanarak bulunduğunuz yere en yakın ustaları harita üzerinde görüntüleyebilir. •İhtiyacınız olan usta ve harita üzerinde detaylı yol tarifi alabilir. •İlanları görüntüleyebilir ve tek dokunuşlar ilan sahibi ustaya ya da firmaya ulaşabilirsiniz. GOOGLE PLAY STORE (Henüz yayında değil)
 18. 18. be mobile. live smarter. İş Ortakları
 19. 19. peakodeİş Ortakları
 20. 20. be mobile. live smarter. www.peakode.com

×