Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

національно патріотичне виховання

196 Aufrufe

Veröffentlicht am

національно патріотичне виховання

Veröffentlicht in: Technologie
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

національно патріотичне виховання

 1. 1. Company LOGO Національно-патріотичне виховання учнів: чи потрібно осучаснювати вічні істини?
 2. 2. Патріотичне виховання – це не мода, це не робота одного дня чи навіть року. Це провідна складова всього навчально- виховного процесу.
 3. 3. 1. Головний урок – урок патріотизму. 2. Прийняти європейські цінності. 3. Патріотизм має бути діяльним. 4. Учитель – носій моральних цінностей. 5. Говоримо українською. 6. Захист Вітчизни.
 4. 4. Наповнення освіти українським змістом Соціалізація, становлення громадянина і патріота
 5. 5. «Стояти ногами й серцем в Україні - свої голови держати в Європі» Михайло Драгоманов
 6. 6. Вебінар для ознайомлення учнів з європейськими цінностями Проект для навчальних закладів «Культура добросусідства»
 7. 7. «Немає другого Дніпра і не буде іншої Батьківщини... То є Ваша Батьківщина. То є ваш дім, і він буде таким, яким ви його зробите. І Ви ту хату повинні наповнювати духовністю. Якщо ви перестанете це робити, то вона сама опуститься до плісняви, засидженої мухами» Євген Сверстюк
 8. 8. Чи завжди сьогодні вчитель на висоті? Чи відповідає він і його професійна діяльність вимогам часу? Мають досить серйозний сенс міркування Л.Гриневич про те, що сьогодні дітей ХХІ століття вчить учитель ХХ століття за методиками ХІХ століття.
 9. 9. З цією метою пропонуються такі навчальні модулі: •«Українознавство» •«Актуальні проблеми державотворення в Україні» •«Велика педагогічна спадщина України»
 10. 10. 1. Розробка і впровадження нового навчального модуля з національно- патріотичного виховання. 2. Розробка і поновлення скриньок методичних матеріалів з питань національно-патріотичного виховання. 3. Створення банку інформаційно-методичних матеріалів з національно- патріотичного виховання. 4. Номінація «Виховай патріота України» у конкурсі «Класний керівник року». 5. Впровадження проекту «Національно-патріотичне виховання засобами музейної педагогіки».
 11. 11.  Створення центру з військово-прикладної підготовки учнів  Створення ресурсного центру предмета “Захист Вітчизни”  Сайт “Військово-патріотичне виховання молоді”  Психологічна підготовка майбутніх захисників Вітчизни.
 12. 12. Мова – елемент генетичного коду нації
 13. 13. Пріоритетним напрямом діяльності педагогічних колективів вважати національно-патріотичне виховання

×