Anzeige

Masky na tvar

Glasskin
Beauty um Glasskin
28. Feb 2023
Anzeige

Más contenido relacionado

Anzeige

Masky na tvar

  1. KÓREJSKÁ KOZMETIKA Masky na tvár www.glasskin.sk
  2. https://www.glasskin.sk/masky-na-tvar-c79/
  3. GLASSKIN Dr.Ceuracle Vita Propolis Antioxidant Mask 30ml Vyživujúca medová maska Dr.Ceuracle Vita Propolis Antioxidant Mask sa postará o Vašu pleť. Maska obsahuje výťažok z Propolisu a Materskej Kašičky, ktoré okamžite hydratujú a vyživujú každý typ pleti. Maska je napustená hutnou a osviežujúcou esenciou, ktorá skoro pripomína med.
  4. GLASSKIN I Dew Care Cake My Day Hydrating Wash Off Mask 100ml Zmývateľná maska I Dew Care Cake My Day Hydrating Wash Off Mask okamžite hydratuje a zjemňuje pokožku. Táto maska je doslova na zjedenie príjemná voňa narodeninovej torty spojená s výživnými a hydratačnými účinkami v jednom.
  5. GLASSKIN I Dew Care Berry Groovy Brightening Glycolic Wash-Off Mask 100ml Zmývateľná maska I Dew Care Berry Groovy Brightening Glycolic Wash-Off Mask je ovocná maska na rozjasnenie pokožky a jej šetrnú exfoliáciu. Maska obsahuje semiačka jahôd ako aj extrakt z jahôd, ktoré vytvárajú jemnú exfoliáciu pokožky bez jej poškodenia.
  6. GLASSKIN SKIN1004 Zombie Beauty Witch Pack 15g x 8ks Najpredávanejšie pleťové masky značky SKIN1004 Zombie Beauty Witch Pack obsahujú Zelený čaj na upokojenie a hydratáciu pokožky. Masky príjemne chladia a upokojujú podráždenú a citlivú pleť. Navracajú im zdravší vzhľad a redukujú začervenanie či svrbenie.
  7. GLASSKIN Elizavecca Milky Piggy Vitamin C 21% Ample Mask 100g Pleťová maska Elizavecca Milky Piggy Vitamin C 21% Ample Mask rozjasňuje a napomáha zbaviť sa nežiadúcich pigmentových škvŕn na pokožke. Maska obsahuje až 21% silného a účinného Vitamínu C, ktorý je známy svojimi rozjasňujúcimi účinkami.
  8. GLASSKIN Mary&May Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack Mask 125g Mary&May Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack Mask čistiaca maska ktorá, rozjasňuje a zlepšuje celkový vzhľad pleti.
Anzeige