Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Листівка до 8 березня 2017 року

1.926 Aufrufe

Veröffentlicht am

Листівка до 8 березня 2017 року
Розробка Центру гендерної культури.
м. Харків.
http://genderculturecentre.org/rozrobki-centru/

Veröffentlicht in: Bildung
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Листівка до 8 березня 2017 року

  1. 1. CU LTU RE G EN D ERCENTRE MUSEUM ЦЕ ЦІКАВО ЦЕ ВАЖЛИВО ЦЕ ДЛЯ ВСІХ genderculturecentre.org М ОЖ У КАР’ЄРА НАВЧАННЯ СПРАВА Ж ИТТЯ ГІДНІСТЬ РІВНІСТЬ ДРУЖ БА ЛЮ БОВ Х ВПЕВ Б ЖІНВІРЦІ ЗНА Щ АСТЯ ПРАВА СІМ’Я БЕРЕЗ
  2. 2. Дякуємо ТОБІ за твої турботу і завбачливість... ...і бажаємо, щоб і в ТЕБЕ був час відпочити та насолодитись життям! Дякуємо ТОБІ за твої красу, бажаність та вишуканість… …і бажаємо, щоб і у ТОБІ спочатку бачили ДУШУ, а не тіло! Дякуємо ТОБІ за твої стриманість і терпіння… …і бажаємо і ТОБІ свободи емоцій та почуттів! Дякуємо ТОБІ за твою жертовність в ім’я чоловіка, дітей, рідних, суспільства… …і бажаємо, щоби всі вони поважали і ТВОЇ власні бажання! Будь такою, якою хочеш бути ТИ САМА... ...а не якою тебе хочуть бачити інші! Бажаємо таких людей поруч, які б любили не зручний для них образ... ...а СПРАВЖНЮ ТЕБЕ!

×