Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Korzyści komunikacyjno-promocyjne dla Wystawców 8. Targów CSR

Trwa rejestracja wystawców 8. Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia CSR poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi. Udział w wydarzeniu to również szereg możliwości komunikacyjno-promocyjnych dla firm, organizacji i instytucji z własnymi stoiskami wystawowymi. Targi odbędą się 16 kwietnia br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie (wstęp wolny).

Forum Odpowiedzialnego Biznesu organizuje Targi CSR po raz ósmy. To przestrzeń do prezentacji inicjatyw, produktów oraz usług, dobrych praktyk CSR, innowacji. Organizatorzy przewidzieli również szereg możliwości komunikacyjno-promocyjnych dla wystawców. Dotyczą one publikacji materiałów wystawcy na stronie odpowiedzialnybiznes.pl (podzakładka na stronie wydarzenia) i w mediach społecznościowych Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Dodatkowa ekspozycja w dodatku tematycznym, przygotowywanym we współpracy z dziennikiem “Rzeczpospolita” oraz szeroko dystrybuowanym folderze targowym. Informacje o działaniach wystawców 8. Targów CSR będą również motywem przewodnim kampanii informacyjnej “5 lat Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce”, komunikatów prasowych, mailingów czy materiałów wideo.

Więcej informacji o wydarzeniu:
Strona internetowa:  http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr
Lista wystawców: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/
Kampania #5latSDGs: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/5latsdgs/
Informacje o 8. Targach CSR na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1275927272614450/
Hashtag wydarzenia: #TargiCSR
Dojazd na wydarzenie: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/dojazd/

Ähnliche Bücher

Kostenlos mit einer 30-tägigen Testversion von Scribd

Alle anzeigen

Ähnliche Hörbücher

Kostenlos mit einer 30-tägigen Testversion von Scribd

Alle anzeigen
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Korzyści komunikacyjno-promocyjne dla Wystawców 8. Targów CSR

 1. 1. Korzyści promocyjno-komunikacyjne dla wystawców
 2. 2. Targi CSR a komunikacja • Targi CSR w 2020 roku odbędą się po raz ósmy. To największe w Polsce wydarzenie poruszające temat społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. www.odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr >> • Konwencja targowa przyciąga zwiedzających z całego kraju, przedstawicieli różnych grup interesariuszy, w tym m.in.: klientów, pracowników, dyrektorów i menedżerów, właścicieli firm, społeczności lokalne, kontrahentów, uczniów i studentów, media. Daje tym samym unikalną możliwość do wzmocnienia wizerunku firmy jako przejrzystej, otwartej i społecznie odpowiedzialnej. Pomaga w tym także sieć kanałów komunikacji udostępnionych przez organizatora Targów CSR, które mają służyć prezentacji aktywności CSR wystawców i jednocześnie zachęcać do zwiedzania stoisk targowych.
 3. 3. KORZYŚCI PROMOCYJNO-KOMUNIKACYJNE DLA WYSTAWCÓW Portal Odpowiedzialnybiznes.pl Media społecznościowe Media tradycyjne Przestrzeń targowa Inne
 4. 4. PODSTRONA WYSTAWCY www.odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr >> • Każdemu wystawcy zostanie poświęcona podstrona w serwisie www wydarzenia, z ekspozycją logo. Uzupełniona o przesłane przez wystawcę materiały informacyjne i multimedialne będzie wizytówką stoiska targowego. Umożliwi również wyróżnienie atrakcji przygotowanych dla zwiedzających i ich dalszą promocję w mediach Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
 5. 5. KAMPANIA W SOCIAL MEDIA facebook.com/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu >> twitter.com/FOB_Poland >> • Na etapie komunikacji skierowanej do zwiedzających rozpoczyna się kampania w mediach społecznościowych, w której prezentowany jest każdy wystawca (możliwość przesłania własnych materiałów graficznych). Posty publikowane są na kontach FOB na: Facebooku i Twitterze. • Kampania informacyjna #5latSDGs będzie towarzyszyć działaniom komunikacyjnym do wydarzenia. Ważną rolę w prezentacji osiągnięć i działań na polu realizacji SDGs będą odgrywać wystawcy 8. Targów CSR.
 6. 6. TARGI W MEDIACH • Planowane jest wydanie dodatku poświęconego 8. Targom CSR na łamach dziennika „Rzeczpospolita” (partnera medialnego wydarzenia). W materiale znajdzie się mapa wystawców. Będzie też możliwość wykupienia dodatkowej przestrzeni na reklamy/informacje przygotowane przez wystawcę. • Wybranym, najciekawszym atrakcjom przygotowanym przez wystawców, zostaną poświęcone oddzielne komunikaty prasowe.
 7. 7. PRZESTRZEŃ TARGOWA • Wszyscy zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z mapą stoisk targowych zamieszczoną w formie zabudowy targowej w części wystawowej. Istnieje również możliwość przeprowadzenia wywiadu z wystawcami Targów CSR do transmisji online z wydarzenia.
 8. 8. FOLDER INFORMACYJNY W szeroko dystrybuowanym folderze informacyjnym targów (druk i wersja online) znajdą się: • opisy stoisk targowych i logotypy wystawców, • zamieszczona mapa stoisk z zaznaczeniem usytuowania w przestrzeni targowej. Pobierz folder poprzedniej edycji >>
 9. 9. zaproszenie w wersji online PAKIET MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH PRZYGOTOWANY PRZEZ ORGANIZATORA DO BUDOWANIA KOMUNIKACJI/ PROMOCJI STOISKA PRZEZ WYSTAWCĘ materiały graficzne komunikat prasowy
 10. 10. VIDEO I FOTO PODSUMOWANIE • 8. Targi CSR zostaną podsumowane w wersjach: video i fotograficznej. • Z kolei fotograf przygotuje relację zdjęciową, która może posłużyć wystawcom do zakomunikowania swojej obecności na targach. Zobacz relację z wydarzenia (link)
 11. 11. KONTAKT Marta Górska menedżerka projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu marta.gorska@fob.org.pl tel. 661 295 001 Szczegóły dotyczące realizacji wyżej wymienionych świadczeń przekazuje organizator wydarzenia.

×