Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Прес-реліз: Робота над змінами до Конституції щодо Криму може початися за тиждень-півтора

Робочу группу в складі Конституційної комісії, яка розроблятиме нові положення 10 розділу Основного закону, має бути сформовано протягом найближчих тижнів.
Про це заявив у четвер, 23 червня, народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час організованих ГО «Європа без бар’єрів» публічних дебатів щодо питання кримськотатарської автономії, які відбулися в агенції «Укрінформ».

  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Прес-реліз: Робота над змінами до Конституції щодо Криму може початися за тиждень-півтора

  1. 1. Прес-реліз Робота над змінами до Конституції щодо Криму може початися за тиждень-півтора Робочу группу в складі Конституційної комісії, яка розроблятиме нові положення 10 розділу Основного закону, має бути сформовано протягом найближчих тижнів. Про це заявив у четвер, 23 червня, народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час організованих ГО «Європа без бар’єрів» публічних дебатів щодо питання кримськотатарської автономії, які відбулися в агенції «Укрінформ». «Я буквально днями говорив з президентом України. Сподіваюся, що вже через тиждень-півтора буде вже склад робочої групи в складі Конституційної комісії. Ми обговорювали це питання і думаємо, що робоча група в складі Конституційної комісії з залученням експертів, вона вже сяде виписувати конкретні статті розділу 10-го «Автономна республіка Крим» Конституції України», - сказав він. Говорячи про законодавчі норми, які можуть бути змінені або ухвалені в рамках реалізації права кримських татар на самовизначення як корінного народу, голова Меджлісу назвав ще кілька документів і законів. «Такими законами можуть бути закон про статус кримськотатарського народу в Україні – я маю на увазі, після Конституції України і після Конституції Криму, - про Верховну Раду Автономної республіки Крим, про вибори і таке інше», - сказав депутат. Чубаров також наголосив, що самовизначення кримськотатарського народу має стати одним з основних аргументів України в переговорах щодо повернення Криму, які він прогнозує в недалекому майбутньому. ********** Публічні дебати «Кримськотатарська автономія у складі України: яким буде новий Крим?» відбулися в інформаційній агенції Укрінформ 23 червня. Учасники: народний депутат України, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, експерт з корінних народів Наталя Беліцер, керівник програм розвитку Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко, перший заступник Міністра з інформаційної політики Еміне Джеппар, народний депутат України, експерт БФ «Майдан закордонних справ» Юрій Смєлянський. Захід організовано ГО «Європа без бар’єрів» в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA)

×