Anzeige
Anzeige

Más contenido relacionado

Similar a Неочікуваний Тарас Шевченко.pptx(20)

Más de Dmytro Kryvenko(20)

Anzeige

Último(20)

Неочікуваний Тарас Шевченко.pptx

 1. Неочікуваний Тарас Шевченко
 2. Він міг би бути модним франтом чи богемним художником. А, можливо, мандрівником чи вченим… Зі своїми потягом до знань та наполегливістю він міг досягти чого завгодно . А обрав найскладніше – бути українцем, боротися за Україну!
 3. • Багато поколінь українців сприймали Тараса Шевченка лише у двох образах: юнака, який лише починає свій творчий шлях, та зажуреного старця. І лише зі здобуттям Україною незалежності це змінилось.
 4. • Для багатьох він легендарний, справжня ікона українства. • Легендарний, тому що різний. Завжди сучасний, поза часом і простором. Мурал у м. Бровари
 5. “Коли я почав експериментувати з оптичною ілюзією, - мені хотілось, щоб мої картини обов’язково відрізнялися національним колоритом. Я хотів відобразити всі національні символи в одній картині – і Дніпро, і кручі, і політ сокола, і козака з бандурою. І, головне, щоб всі символи разом створили образ найвеличнішого сина України – Тараса Шевченка. Спочатку це завдання здавалося непосильним. Я довго думав, але одного разу в світлотінях скульптури Шевченка я побачив всю композицію одразу і взявся втілювати її на полотні”. Олег Шупляк “Був 1991 рік, коли Україна тільки здобула незалежність, тоді був загальний стан ейфорії…»
 6. •Революція Гідності 2013 – 2014 зробила Тараса Шевченка символом протесту.
 7. • Сергій Нігоян. «Кавказ» Тараса Шевченка. Грудень 2013 року. Майдан Незалежності
 8. • Серія картин «Григорович» Юрія Шаповала покликана показати світоча нації в кількох нестандартних образах, зачіпаючи при цьому проблеми і переживання сучасного українського суспільства.
 9. • 2019 року на київській станції метро «Тараса Шевченка» відкрилася барвиста виставка робіт Олександра Грехова під назвою «Квантовий стрибок», яка зображує поета в ролі різних кіногероїв та історичних постатей.
 10. Автор: Андрій Єрмоленко
 11. Дякую за увагу!
Anzeige