Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

фізика 7 клас. взаємодія тіл. сила міра взаємодії.

Материал презентации соответствует действующей программе по физике 7 класс. В презентации рассматриваются типы взаимодействий, характеристика силы как меры взаимодействия. Предложены задания на закрепление знаний, для групповой работы.

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

фізика 7 клас. взаємодія тіл. сила міра взаємодії.

 1. 1. - що таке взаємодія з точки зору фізики; - типи взаємодій в фізиці ; - про силу як фізичну величину. Дізнаємося:
 2. 2. Вчитися: -наводить приклади руху і взаємодії; - наводити приклади щодо застосування фізичних знань у житті людини; -обґрунтувати різні прояви взаємодії тіл; -характеризувати силу як фізичну величину та міру взаємодії
 3. 3. Взаємодія – взаємна дія
 4. 4. Гравітаційна взаємодія Сила тяжіння Сила всесвітнього тяжіння
 5. 5. Електромагнітна взаємодія
 6. 6. Слабка взаємодія Сильна взаємодія
 7. 7. Проаналізуємо досліди, які Ви побачили та малюнки. Висуваємо гіпотезу, що є причиною змін
 8. 8. Сила Причина зміни швидкості, деформації тіл Позначається F (еф) Вимірюється H (ньютон) F Напрямок сили Точка прикладення
 9. 9. Динамометр – прилад для вимірювання сили
 10. 10. Закріплюємо знання 1. Яку природу має сила, що зрушує з місця автомобіль на горизонтальній дорозі? 2. Яку природу має сила, яка піднімає воду в океані під час приливу? 3. У яку погоду тротуари посипають піском? Навіщо це роблять? 4. Переведіть у систему СІ 10 мН, 46 кН, 0, 5 кН, 0, 27 кН, 0,4 мН.
 11. 11. 5. а)Назвіть сили, які діють місток. Вкажіть їх напрямок та точку прикладення.
 12. 12. 5. б) Назвіть сили, які діють на стілець. Вкажіть їх напрямок та точку прикладення.
 13. 13. Визначить за малюнком значення сили, яке показують динамометри
 14. 14. Робота в групах Завдання групам. Кожна група отримує набір картинок. 1. Вам необхідно згрупувати їх за типами взаємодії. 2. Назвати сили, які діють на кожній з картинок. Вказати їх напрямок та точку прикладення.
 15. 15. Підводимо підсумок Взаємодія – це взаємна дія тіл або частинок одне на одного. Взаємодія викликає зміну стану руху тіл або їх форму. Типи взаємодій: гравітаційна, електромагнітна, слабка та сильна. Сила – векторна величина, характеризується числовим значенням, напрямком дії та точкою прикладення. Сила позначається F та вимірюється в Н (ньютонах).
 16. 16. Домашнє завдання читати параграф 5, відповідати на питання стор. 36; виконати завдання в робочому зошиті за посиланням; підготувати приклади прояву взаємодії у природі та у житті людини; продовжуємо готуватися до уроку – конференції , робити добірку матеріалів відповідно до отриманого завдання.
 17. 17. Матеріал уроку відповідає діючій програмі для ЗНЗ Фізика 7 клас. Автор учитель фізики та математики Іловайської ЗОШ №14 Харцизької міської ради Донецької області Чаленко Лариса Анатоліївна Всі матеріалів до уроків з теми можна знайти на моєму сайті http://karchevska.info/ або на моєму блозі http://karchevska.blogspot.com/2013/0 8/blog-post_6.html

×