Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Finanse 2

208 Aufrufe

Veröffentlicht am

O finansach w bibliotece

Veröffentlicht in: Internet
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Finanse 2

  1. 1. O FINANSACH W BIBLIOTECE Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Żary z siedzibą w Bieniowie
  2. 2. Najpierw były ogłoszenia o kursie… Zapraszamy seniorów na kurs „O finansach w bibliotece”
  3. 3. Pani Wanda Wiesława Dębiec wzięła udział w kursie. Można powiedzieć została „przymuszona”.  Z pewnymi obawami, ale rozpoczęła kurs.
  4. 4. W czerwcu 2014r wzięłam udział w kursie, którego tematem było „ O Finansach w Bibliotece”. Odbył on się w naszej bibliotece w Sieniawie Żarskiej w cyklu 5 spotkań. Tematami kursu było: 1-Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym? 2-Bank przez internet. 3-Lokaty , kredyty banki. 4-Ubezpieczenia , polisy. 5-Bank centralny i inne banki.
  5. 5. Później było już tylko lepiej… Na każdym ze spotkań pogłębiałam swoją wiedzę na dany temat. Pracowałam z komputerem , co pozwalało zapoznać się z jego obsługą oraz możliwościami jakie w dzisiejszych czasach daje nam technika komputerowa.
  6. 6. Wymieniałam z innymi uczestniczkami uwagi , przytaczałyśmy przykłady z których warto było by skorzystać i przyznaję się , że niektóre wprowadziłam w codzienne funkcjonowanie. Na tych spotkaniach czułam się bardzo dobrze. Miłą atmosferę wprowadziła Pani prowadząca . Potrafiła umiejętnie nas zachęcić do pracy z komputerem oraz w sposób zrozumiały wprowadziła nas w tematy zajęć.
  7. 7. Oprócz wiedzy ,nawiązała się większa integracja z uczestnikami zajęć. Podobało mi się, że był czas na refleksję , wymianę poglądów oraz dyskusję. Każdy uczestnik kursu mógł znaleźć coś dla siebie. Mnie osobiście najbardziej zaciekawił temat lokaty bankowe, założenie konta internetowego i dokonywania opłat. Po takim kursie nabrałam pewności siebie. Czas spędzony wspominam bardzo miło . Choć dało mi to wiele, to uważam, że można by było zorganizować więcej takich kursów wzbogacając je o inne zagadnienia. Na tych spotkaniach zdałam sobie sprawę ,że w tej gonitwie czasowej coś nam umyka i potrzebna jest pomoc osób profesjonalnych.
  8. 8. Rozdanie certyfikatów Jestem „dyplomowaną finansistką” – żartuje Pani Wiesia

×