Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Kniha "Adaptivní organizace"

403 Aufrufe

Veröffentlicht am

Jaké jsou primární bariéry budování úspěšné organizace, jaká cesta vede k dlouhodobému úspěchu, jak reagovat na rychle měnící se podmínky v podnikání? To jsou všechno otázky, na které dává odpověď kniha Adriána Podskľana a kol. "Adaptivní organizace" zpracovaná na vysoké polygrafické úrovní, která vyjde v nakladatelství Management Press v březnu roku 2015!

Veröffentlicht in: Bildung
  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Kniha "Adaptivní organizace"

  1. 1. 1 Kniha, jež je určena každému, jehož zájmem není pouze dosažení okamžitého zisku, ale i sociální rozměr podnikání a to, co zanechá dalším generacím. Autoři staví na svých rozsáhlých vědomostech a zkušenostech z praxe a využívají konkrétních příkladů reálných firem. Zároveň připomínají jednoduchá, ale funkční, a o to důležitější pravidla selského rozumu, na které někdy ke své škodě zapomínáme. ADRIÁN PODSKĽAN a KOLEKTÍV PRŮVODCE NA CESTĚ K FIREMNÍ DLOUHOVĚKOSTI Objednávky zasílejte na e-mail: hejtmankova@mgmtpress.cz

×