Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

карло коллоді

2.287 Aufrufe

Veröffentlicht am

презентація

Veröffentlicht in: Bildung
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

карло коллоді

  1. 1. 190 років від дня народження
  2. 2. Батько Піноккіо народився 24 листопада 1826 року у Флоренції. Свій псевдонім "Коллоді" письменник взяв за назвою міста, де проводив літо в дитинстві. Його справжнє ім'я Лоренціні.
  3. 3. Свою кар'єру Коллоді почав з перекладів творів Шарля Перро, проте незабаром почав писати власні оповідання та новели. У червні 1881 року редактор «Дитячої газети» отримав від свого друга Карло конверт з рукописними сторінками з таким приписом: «Надсилаю тобі це дитяче лепетання, роби з ним, що хочеш, але якщо надрукуєш, заплати як слід, щоб мені захотілося його продовжувати». Це була історія маленького дерев'яного хлопчика Піноккіо.
  4. 4. 7 липня 1881 року в газеті з'явилися дві перші історії про Піноккіо. У липні – жовтні було надруковано ще 13 глав, та вже у жовтні, після 15-ої глави, було слово «кінець». Та така кінцівка викликала цілковите неприйняття юних читачів. Коллоді був змушений оживити дерев’яного чоловічка, і через три місяці на сторінках журналу з’явилося продовження його пригод.
  5. 5. Остаточний варіант казкової повісті вийшов окремим виданням у 1883 році під назвою «Пригоди Піноккіо, або Історія маріонетки». Казку було перекладено 87 мовами. Українською мовою книга Коллоді побачила світ у перекладі Ю. Авдєєва 1967 р. під назвою «Пригоди Піноккіо».
  6. 6. Казку "Піноккіо" безліч разів екранізували і створювали ілюстрації до нових книг. Однією з найбільш яскравих інтерпретацій можна вважати роботи студії Волта Діснея. Фільм удостоєний двох премій «Оскар». Американська Кіноасоціація присудила рейтинг G, що ознає відстуність вікових обмежень. Дата виходу мультфільму - 7 лютого 1940 року.
  7. 7. У 1956 р. популярному герою на його батьківщині було споруджено бронзовий п’ятиметровий пам’ятник з сюжетами про його пригоди. На п’єдесталі викарбовано: «Безсмертному Піноккіо – вдячні читачі віком від чотирьох до сімдесяти років». В Італії існує цілий парк, присвячений героям книжки: гостей парку зустрічають фігурки довгов'язого хлопчиська з тонкими руками й ногами, з довгим-предовгим носом.

×