Szybko oczyść organizm z toksym bez skutków ubocznych !!     Przewaga Błonnika Witalnego Nad      Innymi Metodami Oczyszcz...
Błonnik w tabletkach
Nächste SlideShare
Loading in …5
×

Błonnik w tabletkach

186 views
115 views

Published on

Błonnik w tabletkach,Babka płesznik to jednoroczna roślina zielna z rodziny babkowatych. Pochodzi z terenów śródziemnomorskich w Europie i jest również uprawiana w Polsce.

Babka jajowata to rodzaj zioła którego nasiona zawierają bardzo dużo śluzu - ten pęcznieje w żołądku. Naturalnie występuje w Hiszpanii, na Wyspach Kanaryjskich i w południowo-zachodniej Azji. Uprawiana jest głównie w Indiach, USA i Brazylii.

Działanie babki płesznik:

Nasiona babki płesznik zawierają specjalne substancje, które pęcznieją w jelitach i działają jak środek przeczyszczający wpływając pozytywnie na przemianę materii. Roślina ta wchłania niekorzystne substancje z pożywienia oczyszczając jelita i pomaga w wypróżnianiu. Dodatkową zaletą jest to, iż poprawia pracę jelit, redukuje zaparcia i pomaga w trawieniu. Jest doskonałym źródłem dietetycznego błonnika. Łupinki babki płesznik chłoną wodę wielokrotnie przewyższającą ich objętość tworząc żel, który powoduje przesuwanie masy w jelitach w sposób bardzo skuteczny i delikatny. Zalecany dla osób z problemami jelitowymi.
Błonnik w tabletkach

0 Kommentare
0 Gefällt mir
Statistiken
Notizen
  • Hinterlassen Sie den ersten Kommentar

  • Be the first to like this

Keine Downloads
Views
Gesamtviews
186
On SlideShare
0
Aus Einbettungen
0
Anzahl an Einbettungen
1
Aktionen
Geteilt
0
Downloads
0
Kommentare
0
Gefällt mir
0
Einbettungen 0
No embeds

No notes for slide

Błonnik w tabletkach

  1. 1. Szybko oczyść organizm z toksym bez skutków ubocznych !! Przewaga Błonnika Witalnego Nad Innymi Metodami Oczyszczania Działa łagodnie Zero efektów ubocznych 100% naturalny Wspiera codzienne funkcjonowanie Usprawnia czynności organów uczestniczących w eliminowaniu toksycznych substancji Wygrywa walkę nawet z najbardziej niezdrowym trybem życia –z nałogami, złą dietą, brakiem ruchu i stresem Przeszedł specjalistyczne badania czystości i składuBłonnik Witalny jest jak klasowy odkurzacz - błyskawicznie usuwawszystkie śmieci z organizmu.Kliknij tutaj i sprawdź najlepszą cenę błonnika na rynku

×