2. Aukcja obrazów Irysy Kredka, 40x30 Arkadiusz Zakrzewski Student architektury krajobrazu Obraz nr 1 Cena wywoławcza 10 zł
3. Aukcja obrazów Kamienna latarnia Kredka, 30x43 Anna Jezior Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 2 Cena wywoławcza 10 zł
4. Aukcja obrazów Błękitne kwiaty Kredka, 24x33 Arkadiusz Zakrzewski Student architektury krajobrazu Obraz nr 3 Cena wywoławcza 10 zł
5. Aukcja obrazów Nad jeziorem Kredka, 70x50 Paulina Migała Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 4 Cena wywoławcza 50 zł
6. Aukcja obrazów Ruletka Tusz, 30x40 Dr Anna Borcz Artysta plastyk Obraz nr 5 Cena wywoławcza 70 zł
7. Aukcja obrazów Łubin Kredka, 23x33 Arkadiusz Zakrzewski Student architektury krajobrazu Obraz nr 6 Cena wywoławcza 10 zł
8. Aukcja obrazów Mostek Kredka, 30x48 Arkadiusz Zakrzewski Student architektury krajobrazu Obraz nr 7 Cena wywoławcza 20 zł
9. Aukcja obrazów Motywy japońskie Tusz i kredka, 40x60 Ada Fudała Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 8 Cena wywoławcza 30 zł
10. Aukcja obrazów Sen Technika własna, 50x70 Prof. Alojzy Gryt Artysta plastyk Obraz nr 9 Cena wywoławcza 100 zł
11. Aukcja obrazów W imię Ojca… Technika własna, 58x50 Prof. Alojzy Gryt Artysta plastyk Obraz nr 10 Cena wywoławcza 100 zł
12. Aukcja obrazów Droga Tempera, 50x70 Marta Borawczyk Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 11 Cena wywoławcza 50 zł
13. Aukcja obrazów Surfinie Kredka, 40x60 Monika Konecka Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 12 Cena wywoławcza 20 zł
14. Aukcja obrazów Gesty 1 Piórko i akwarela, 26x35 Dr Jerzy Potyrała Artysta plastyk Obraz nr 13 Cena wywoławcza 70 zł
15. Aukcja obrazów Pejzaż kubistyczny Tempera, 70x50 Hanna Hapen Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 14 Cena wywoławcza 50 zł
16. Aukcja obrazów Chaty i malwy Olej, 35x45 Kazimierz Franczuk Artysta plastyk Obraz nr 15 Cena wywoławcza 200 zł
17. Aukcja obrazów Z łodzią Tempera, 70x50 Aneta Rada Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 16 Cena wywoławcza 50 zł
18. Aukcja obrazów Po żniwach Kredka, 70x50 Anna Staśko Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 17 Cena wywoławcza 50 zł
19. Aukcja obrazów W lesie Tempera, 70x50 Karolina Stawowska Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 18 Cena wywoławcza 50 zł
20. Aukcja obrazów Pejzaż impresjonistyczny Tempera, 70x50 Urszula Czekajło Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 19 Cena wywoławcza 50 zł
21. Aukcja obrazów Pagoda Kredka, 40x28 Katarzyna Kuczera Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 20 Cena wywoławcza 10 zł
22. Aukcja obrazów Kwiaty Tempera, 70x50 Monika Drozd Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 21 Cena wywoławcza 50 zł
23. Aukcja obrazów Gruszki i jabłka Olej, 40x30 Jerzy Kapłański Artysta plastyk Obraz nr 22 Cena wywoławcza 200 zł
24. Aukcja obrazów Jezioro Akwarela, 70x50 Piotr Hadyś Student architektury krajobrazu Obraz nr 23 Cena wywoławcza 50 zł
25. Aukcja obrazów Martwa natura Kredka, 50x70 Zuzanna Pisarek Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 24 Cena wywoławcza 50 zł
26. Aukcja obrazów Gesty 2 Piórko i akwarela, 26x35 Dr Jerzy Potyrała Artysta plastyk Obraz nr 25 Cena wywoławcza 70 zł
27. Aukcja obrazów Wodospad Kredka, 40x60 Ada Fudała Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 26 Cena wywoławcza 30 zł
28. Aukcja obrazów Storczyki Kredka, 40x60 Monika Konecka Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 27 Cena wywoławcza 30 zł
29. Aukcja obrazów Tancerka Olej, 62x77 Dr Anna Borcz Artysta plastyk Obraz nr 28 Cena wywoławcza 250 zł
30. Aukcja obrazów Przy drodze Kredka, 50x70 Monika Pielichowska Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 29 Cena wywoławcza 50 zł
31. Aukcja obrazów Mostek japoński Kredka, 40x60 Alicja Lesiak Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 30 Cena wywoławcza 30 zł
32. Aukcja obrazów Nieprawdopodobne figury geometryczne XXXV/09 Olej, akryl, 40x50 Prof. Piotr Błażejewski Artysta plastyk Obraz nr 31 Cena wywoławcza 200 zł
33. Aukcja obrazów Ogród japoński Piórko, 50x70 Elżbieta Solecka Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 32 Cena wywoławcza 50 zł
34. Aukcja obrazów Czerwony kwiat Kredka, 30x48 Monika Konecka Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 33 Cena wywoławcza 30 zł
35. Aukcja obrazów Irysy i róże Kredka, 40x60 Karolina Kozłowska Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 34 Cena wywoławcza 30 zł
36. Aukcja obrazów Gesty 3 Piórko i akwarela, 26x30 Dr Jerzy Potyrała Artysta plastyk Obraz nr 35 Cena wywoławcza 70 zł
37. Aukcja obrazów Rozmowa Tusz, 30x40 Dr Anna Borcz Artysta plastyk Obraz nr 36 Cena wywoławcza 70 zł
38. Aukcja obrazów Ogród latem Akwarela, 70x50 Agnieszka Drożdżowska Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 37 Cena wywoławcza 50 zł
39. Aukcja obrazów Na Mazurach Tempera, 70x50 Katarzyna Kuczera Studentka architektury krajobrazu Obraz nr 38 Cena wywoławcza 50 zł