SlideShare is now on Android. 15 million presentations at your fingertips.  Get the app

×
 • Teilen
 • E-Mail
 • Einbetten
 • Gefällt mir
 • Speichern
 • Privater Inhalt
 

Shkrimi Akademik Dhe Prezantimi[1][1]

von on Dec 18, 2008

 • 58,593 Views

 

Statistiken

Views

Gesamtviews
58,593
Views auf SlideShare
58,525
Views einbetten
68

Actions

Gefällt mir
35
Downloads
0
Kommentare
6

6 Einbettungen 68

http://www.slideshare.net 36
http://www.linkedin.com 21
http://www.search-results.com 6
http://www.albapal.com 2
http://www.facebook.com 2
http://webcache.googleusercontent.com 1

Zugänglichkeit

Details hochladen

Hochgeladen über SlideShare als Microsoft PowerPoint

Benutzerrechte

© Alle Rechte vorbehalten

Report content

Als unangemessen gemeldet Als unangemessen melden
Als unangemessen melden

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Löschen

16 von 6 vorherige nächste Kommentar posten

 • disabajrami Denisa Bajrami, Operator at Teleperformance Albania pershendetje znj luljeta me duhet nje ese me teme te lire por nuk di ca teme te marre dhe ku te bazohem konkretisht a mundeni te me ndihmoni . me duhet per kete te shtune ju lutem Vor 9 Monaten
  Sind Sie sicher, dass Sie...
  Ihre Nachricht erscheint hier
  Wird bearbeitet ...
 • arbenitadumnica5 Arbenita Dumnica pershendetje nga ariana urime per punimin shum mir po te lutem a mundet kush mum tregu kom me punu ni punim shkrim akademik me tem te lir po qe ka te baj me shkencen sidomos me piskologjin zhvillimore duhet me gjet 3 autore qe kan fol per te njejten tem duhet mi ba 3 pytje konkrete po spo di ku mundem me marr diqka matrijal une kam desht te shkrujaj per intelegjencen pomundohem me gjet diqka pak ma te let ma konkret se jam vitin e pare psikologji edhe nuk po di si behet punimi bash mir a mundet kush mum ndimu faliminderit shum ishalla mundeni mum ndimu um duhet per te marten Vor 1 Jahr
  Sind Sie sicher, dass Sie...
  Ihre Nachricht erscheint hier
  Wird bearbeitet ...
 • KastriotOlluri Kastriot Olluri, Leader at foto modele Komplimente? Vor 1 Jahr
  Sind Sie sicher, dass Sie...
  Ihre Nachricht erscheint hier
  Wird bearbeitet ...
 • eriolbacka Eriol Frankie Backaham, Interpreter at Oncall Interpreters & Translators Agency e keni bere gjuhen shqipe berbat fare.. pse perdorni kaq shume fjale angleze.. decinicion dhe plagjiatura eshte ne anglisht dhe ne shqip kemi sesi mund ti themi.. me mire te gjejne nje fjale ne shqip se e bete shqipen si gjuhe te huazuar.. cdo gje po merret nga anglia.. nuk i shkon gjuhes tone te bjeri kaq poshte.. turp i madh Vor 1 Jahr
  Sind Sie sicher, dass Sie...
  Ihre Nachricht erscheint hier
  Wird bearbeitet ...
 • Ervinos Ervinos nice fare Vor 2 Jahren
  Sind Sie sicher, dass Sie...
  Ihre Nachricht erscheint hier
  Wird bearbeitet ...
 • esmeraldagj22 Esmeralda Gjona Eshte e mudur te marrim per te pare te plote kete punim? Vor 3 Jahren
  Sind Sie sicher, dass Sie...
  Ihre Nachricht erscheint hier
  Wird bearbeitet ...
Kommentar posten
Kommentar bearbeiten

Shkrimi Akademik Dhe Prezantimi[1][1] Shkrimi Akademik Dhe Prezantimi[1][1] Presentation Transcript